Vape shop Miskolc

Köszi az infókat!!! :wink: :+1:

5 kedvelés

Nagyon szívesen.:+1::wink:

3 kedvelés

A hátizsákba bekerült a plusz C kábel, ha legközelebb kábel nélkül jártok Miskolcon, szólj és megoldjuk! :wink::grinning:

3 kedvelés

köszönöm szépen de megpróbálok figyelni már erre arra​:rofl::grinning:csak nem mindig jön össze.

2 kedvelés

már haza jöttünk nyíregyre de most meg az iphone töltő maradt miskolcon​:rofl::rofl:mehetek venni egy kábelt ma is úgy érzem :grinning::grinning:ez a sok kapkodás

2 kedvelés

Édes istenem, hihetetlenek vagytok! Sajna nem járunk arra, de egy iphone töltő is megy a hátizsákba ha megtalálom! :rofl: :wink:

3 kedvelés

most vettünk egyet itt nyiregyen kemény 600ft volt​:rofl::grinning:nem volt elég haza jöttünk még szaladjunk kábelt venni itt is de megoldódott mimden​:grinning::wink::rofl:

3 kedvelés

de már meg tekertem a tankokat is a kizokut is meg csináltam meg a merlint is meg csináltam a gyári tekeréseivel amik benne voltak a csomagban a kizokuba 3 magon volt a tekerés a gyári azt tettem bele ízre nem rossz azt szívja már az asszony,legközelebb 2,5 magon fogom meg tekerni a merlint meg 2,5 magon raktam bele az sem rossz az ultroner modon elfér bőven​:grinning::wink:na de itt nincs megállás még tervben van 2db tankom majd amit szeretnék venni egy pioneert meg egy kayfun lite is szeretnék ja és egy pod meg vagy 2db mod még fog kelleni nekem a későbbiekben​:rofl::grinning:

6 kedvelés

A telhetetlenség elért​:joy::wink::grinning:

4 kedvelés

el el egy jó ideje már :rofl::grinning:

3 kedvelés

ki cseréltem a merlin gyári drip tippjét is a sajátomra amit csináltattam nagyon jól néz ki evvel szerintem szép darab​:grinning::wink:

9 kedvelés

Szia Szabolcs! Csinos lett! Váleményed megtudhatom a Merlinről? Ízek, gőzök, melegedése mennyire érezhető így 30fok felett?

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.