Vape "megtérés"

Kb ez a lényeg, legyen egy stabil eszközöd, az se baj, ha kettő van. Ha tovább akarsz lépni rta írányba, majd mondjuk merre tovább, ha nem…az sem baj, lényeg, hogy neked jó legyen és ne cigi legyen, kb erről szól az egész. A többi már igazából részletkérdés. Az aromákkal egyébként is többet lehet szopni, mint bármilyen hardverrel.

Próbálj bekeverni kis mennyiségű liquidet, 10ml-t, 12-15-18mg-al és teszteld le melyik jön be, nehogy nekiállj literes mennyiségeket keverni, amig nincs meg a tuti, mert utólag már nehéz kijavítani.

5 kedvelés

Értettem :slight_smile: (csak vicc lett volna)

Viszont amit kipróbálhatnál, az a freebase nic helyett a nicsalt.
Az kevésbé köhögtet ott a gyári 10mg és 20mg egy próbát megérhet.

Tisztelettel

3 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm. El is döntöttem a sorsom. :slightly_smiling_face: Rég találkoztam ennyi értelmes emberrel. A kis Joyetech mellé jön az ursa. Kértem mellé 20mgos kész nicsókat különféle ízekben. Ha erős lenne hígítom 2 cseppel. Aztán meglátom milyen irányba akarok haladni, addig meg olvasok olvasok olvasok… Tuti modolás lesz, már csak a szakmámból adódóan is. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm.

7 kedvelés

Uesából 1 ohm alá ne menjél, a 0.6-os elég használhatatlan. Illetve érdemes külön porit venni és üres podfejet, és podfejből is vegyél többet.

Itt van minden, 50 eur felett ingyenes, első vásárláskor BIENVENUE kóddal kapsz 5 eur kedvezményt. Kb 1 hét a szállítás, dpd hozza.

5 kedvelés

Gyors helyzetjelentés…
Megjött az Ursa Nano Pro kittem. Basszus. Nagyon komoly. Ízek, gőzök. Egy hete egy 2 éve bekevert valami semmilyen ízű cuccot szívok. Szerintem a nikotin is kiment belőle mert egyszer nem szédültem meg tőle. Most ezek a kész lötyik amiket rendeltem. Uram atyám. Power Salt Ice Melon olyan mintha egyszerre 80 dinnyét megennék. Mostmár értem miért vannak rákattanva az Elfbarra a fiatalok. Aishu menthol tobbaco meg már majdnem olyan mintha cigarettáznák, csak nem büdös, hanem finom dohányos íze van. Beszereztem még:
-Dinner Lady Lemon Tart
-PowerSalt Grape Ice
-Aishu Blackberry Hibiscus
-Riot Salt Pure Menthol
Csak arra kell figyeljek nehogy nikotinmérgezést kapjak. :smiley: 20mg-osat vettem kezdésnek. Aztán mehet majd a boszorkánykonyha.
Mégegyszer nagyon köszi a segítséget, úgy érzem könnyebb lesz átállni mint elsőre gondoltam.

8 kedvelés

A nikotin só előnye, hogy szinte azonnal felszívódik, tehát ha telítődsz nikotinnal, szinte egyből érzed, és úgy is megállsz vele, szóval jó eséllyel nem lesz rosszullétes nikotin mérgezés.

A sikeredhez pedig gratula, csak így tovább! :slight_smile:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.