Vape House Flavour - BIG-C


Vape House Flavour - BIG-C

Származási hely: Olaszország

@Ispy csomag: 12/6

Graham Cracker’s, omlós keksz, karamell jegyeivel és egy csipetnyi francia vaníliával. A kész leves színét figyelgetve, mivel nagyon sötét barna, felmerült bennem a kérdés: remélem nem egy kokszbajnok mintát küldött @Ispy uram​:blush:, amin most jót mosolyog olvasás közben. A kérdésre a válasz a teszt végén kiderül, csak kíváncsiságból is ránézek majd a tekerésre. Szóval, keksz, karamell és egy kis vanília, benne van minden, ami egy jó desszert ízhez dukál. Az illatán jól érződik a keksz és a karamell, de mintha lenne benne egy kis mogyoróvaj is. Utólag utána olvasva sok oldalon inkább a mogyoró vajat említik a Francia vanília helyett, ami a kóstolás során be is bizonyosodott. Egy jó adag keksz és mogyoróvaj, enyhe édesítéssel megspékelve. Kicsit édesebbre számítottam az illata és a leírás alapján, de így jól elkülöníthetőek az ízek, bár így is elég töménynek tűnhet egyeseknek. Nem tartoznak a dohányos ízek a kedvenceim közé, de az első gondolatom az volt, hogy ebben az esetben elfért volna egy kis dohány is. Összeségében egy komoly „szakállas vaper” desszert íz :blush:, ami nagyon jól lett kitalálva és kivitelezve, kellemesen gőzölhető finom ízeket kaptam a teszt során.

És a feketeleves a végére, ami sajnos szó szerint igaz, (nem röhög​:blush:), 4ml levest fogyasztottam el a teszt alatt, ami elég rendesen gatyára vágta a tekerést (kép mellékelve).

3 kedvelés

World champion of fekete szén ez az aroma…

3 kedvelés

Nem is értem hogy… :joy:

Nem is fogy…küldjek még? :rofl:

Még ez a 10ml is sok így :joy::rofl::sob:

@Peva71 Évitől szereztem, bár így utólag gyanúsan könnyen adta oda. :thinking: :sweat_smile:

Egyébként nem rossz cucc, igazi desszert, de mocskosul mocskol.

Hígítottam nektek rajta, hogy ne koxoljon.
Mert jó fejek vagytok.

Szívesen :hugs::church:

Az íz tényleg rendben van, de a koszolás… még nem találkoztam ennyire intenzív kokszolással

Pedig van szívj dohányt…(dohány imitácíót)

1 kedvelés

Vapehouse főleg desszertdohány vonalon mozog, gondolom nem akarták kihagyni a kokszot belőle. :sweat_smile:

1 kedvelés

Nem bizony adja bőven de a tvgc aromák is ízre viszont kíváló…

1 kedvelés

Azhadnak is van 1-2 bitumenes cucca :grin: de a karamellák is nagy hunyók.

1 kedvelés

Igaz…Tnt meglepően nem kokszol annyira…de végül is már megszoktam naponta újítom az rta-im

2 kedvelés