SAINT CLOUDS – Seabiscuit


SAINT CLOUDS – Seabiscuit

Kiszerelés: 9ml aroma 60ml soft Chubby Gorilla flakonban.

vape42.com saját receptje.

Volt már egy íz tesztem a vape42-től, ami a San Rossore néven futott be és igen finom málnás-joghurtos müzliszelet kerekedett ki belőle, amit nagyon meg is kedveltem. A Seabiscuit egy Győri édes keksz, pörkölt mogyoróval, és csipetnyi csokoládé morzsával. Úgy gondoltam vétek lenne kihagyni, már csak azért is, mert a Győri kekszet is nagyon szívesen fogyasztom.

Illatban hozza a keksz és a pörkölt mogyoró keveredéséből fakadó kellemes desszert illatot, amitől még élvezetesebb lesz a gőzölés a későbbiekben.

Az ízek: beszíváskor egy édes keksz érződik, majd kifelé menet a mogyoró is hozzá csapódik egy enyhe csokis érzettel. A keksz lesz az alap, ami valóban hasonlít a Győri verzióra, de talán ebben az esetben mintha édesebb lenne, mint azt megszoktuk. Nincs túl édesítve, de egyeseknek kicsit sok lehet. A pörkölt mogyoró nagyon finoman egészíti ki az alap ízt, mintha mogyoró darabkák lennének elrejtve a keksz belsejében, amitől kicsit sültes és pikáns lesz az összhatás. A „csokoládé morzsa” külön néha-néha elő bukkan, de csak később a gőzölés után, amikor már csak csámcsogunk az aroma ízén​:blush: keresve a további finom ízeket.

Összeségében egy nagyon finom nassolni valót kapunk, finom és illatos gőzökkel, amit én személy szerint alkalmi gőzölésre ajánlanék az édessége valamint a flaskában lévő mennyiség gyorsan fogyása miatt​:blush:.

4 kedvelés

Eggyet kell értsek veled. 1 max 2 tank és csere. Jó jó de nem az az allday íz. Nem rossz egyébkt. Nekem bő fél éve van bekeverve és 1-1 mtl tankot elnyomok néha…

4 kedvelés

Én is alkalmi desszertnek szívom. Viszont nagyon eltalált, nem kamukex íz :+1:

3 kedvelés