Vape globals rendelés

Sziasztok! A vapeglobals.com oldalról szeretnék rendelni, de nem engedett fizetni, még a pay now gombnyomás utánig se jutottam el. Előhívtam az intelligens chatet és ezt a választ kaptam


Rendelt már valaki erről az oldalról? Ti jártatok már hasonlóan? Szerintetek mennyire hihető?

Mit szeretnél rendelni, ami csak a vapeglobals számomra ismeretlen helyű és eredetű oldalról elérhető?

10000puffos poco. mostanàban nagyon felkapott és viszonylag olcsó, 3ezer körül van az ára. más oldalt nem is dobott be, ahonnan rendelhető

Szerintem felejtsed el, megfogják a vámon és ha szerencséd van még kapsz büntit is, meg fizetheted a megsemmisítés árát. Egyébként is alapszabály, hogy eu-n kívülről semmilyen folyadékot nem veszünk.

6 kedvelés

+1
Illetve ezek a WhatsApp-os elérhetőségek jellemzően csalások szoktak lenni.

4 kedvelés

Azok az oldalak mindig gyanúsak, ahol se egy cím, se egy telefonszám, semmi…

4 kedvelés

Nem túl jó a referenciája amit találtam róla, a közösségi médiákon nincsenek ( facebook, twitter, instagram stb. ) aztán lehet, hogy frankó, de azért légy óvatos.

https://webparanoid.com/en/check-website/vapeglobals.com

Vagy, nézz szét itt:

köszönöm a válaszokat, igen, nekem is gyanús volt hogy nem sok elérhetőségük volt. de akkor érdekelne hogy azok, akik itthon is árulják a 3szorosáért, honnan rendelik be

Esetleg tudsz róla azóta valamit?

Helló, esetleg valami update a dolgon? Mármint valaki rendelt már onnan esetleg és ha igen akkor megjött?