Vape bolt születik segítségetekkel. Segítsetek!

ne gondolkodj rajta sokat,válassz mást :joy: :wink:

Azért nincs a listán mert pont onan nem lehet beszerezni ahonnan a többit . :expressionless: + Nem sokan említették szám szerint 14 NI volt :joy:

Nem rossz de a jó nem ilyen szerintem :blush:inkább másféle aromákat nézz​:stuck_out_tongue_winking_eye:
Most a chatagne …az élvezhető :grin:

A bejegyzés elején van egy ilyen

:grin:

Bocs nekem ez most össze folyt.

Annyi a bejegyzés elején megkértem mindenkit akinek akad valami szíve vagyá, meglátás nyugodtan szedje listába és írja ide. Most is ugyan úgy várom. Mindenki nyugodtan lehet ide írni mit szeretne vagy mi lenne jó, meglátás, vélemény. Tank, gép aroma, nem teljes nem befelyezet nincs kőbe vésve pár pötyögést meg ér. Mint profi mint kezdő és koca vepes mindenkinek van még látása

Ha porlasztó lesz jó áron én már boldog leszek .
Azért veszek folyton új tankot mert adnak hozzá porit :rofl:

Láttam ne is mond lányom mondta licitáljak én erre még a kis… Ott a drót vatta tekerj 1 hét allat 3 kazán . Azóta se drót se vatta :face_with_symbols_over_mouth:

1 kedvelés

Legalább nem fog kelleni messzire menni.Nógrád megyétől csak nagy távolságban található ilyen bolt sajnos. Én Balassagyarmaton nem emlékszem, hogy fő úton lett volna, de a Kossuth Lajos utcában ott biztos. Ott jártam bent annak idején. Sőt már ebben a boltban is voltam, ami most nyílt. Sok sikert hozzá.

2 kedvelés