Vape bolt születik segítségetekkel. Segítsetek!

Nekem az Ultrabio nic-ek hiányoznak. Főleg a hybrid. Elapadt az eddigi forrás.

2 kedvelés

én úgy gondolom hogy a nagy XXL-kiszerelés kész kevert lötyik vagy aromák terén nagyon szűkös a kínálat főleg most, én ugy gondolom jobban megéri kisebb kiszerelésben többet eladni ez az egyik ok amiert nincsenek ilyen nagyobb kiszerelésű dolgok, ha lenne egy opció, akár email-terén hogy mennyiségtől függetlenül bekevernek neked bármilyen ízt akár nikotinos vagy nikotinmentes lötyit az nagyot dobna az üzleten és tudnák garantálni 1-2 napos szállítást ez szerintem egyedülálló lenne a piacon a mostani viszonylatban biztos, mert sokszor kényelmes az ember vagy csak nem nagyon ér rá kevergetni érlelni stb… és ha kitudunk a csomagolt szalámiért plusz 800 ft-ot fizetni akkor szerintem a kész lötyikért is kitudnánk sokan plusz 2000-3000 ft fizetni (ezt betudnánk mint munkadíj) szóval a lényeg hogy, előre kevert nagy kiszerelésű lötyik legyenek+legyen egyedi keverésre is lehetőség gyors szállítással ez a kulcs szerintem és legyen mindenből nikotinos+nikotin mentes, nagyon nagyon ritka hogy egy helyen mindez megtalálható, és legyen a podfej elfbár kedvelőknek is külön lötyi ami felvan tüntetve hogy ez igen abba való nyugodtan megveheted, ha mind ez valóra válhat egyhelyen az szerintem rövid időn belül egy kis marketing megjelenéssel első helyeket lehetne döntögetni a boltnak.

Előre kevert téma vagy helyileg kevert . Az elején írtam hogy kinéztem a lutri vape boltba . Na a lutri vape boltban kapható elő érlelt :shushing_face::nauseated_face: amit ott per pill a szemed elött nikotinoz be ennek az ellen fele akkar lenni ez a bolt ami már most bele kapott a dologba. Már sokan keresték nála ilyen dolgot. Lutri bolt jelzem nem tudod milyen aroma, milyen alap, milyen nic. Egyszer kevertem nála 4 nap után szivhatatlan volt sós (nem nic sóval kértem banánt), szappanos, égett, kazán gyilkos, sokan ezért nem vesznek már ott ilyen módon. Nem zárt üvegből mer ugyan azzal a fecskendővel minden aromásított alapott , nincs 30/70, 50/50, 70/30, mert nem tudod mi az oszt jó van :face_with_symbols_over_mouth: nem klimatizált a helység ezért romlanak az áruk. De ellenben van sok gép
Feltöltés: IMG_20220905_164526.jpg…
Feltöltés: IMG_20220905_164520.jpg…
Feltöltés: IMG_20220905_164508.jpg…

@Tyutyika a képeket megpróbálod mégegyszer? :thinking:

Konkrétan úgy gondolod lenne egy fül amin keverek vagy kevernék felirat. KLIK rá lenyilik milyen vegyített alap PG/vg arány, mennyisé, milyen Nick , milyen aroma, kérem a csomagot mindenestül (az aroma flakonja, papírja, )

Persze lutri bolt nem postáz
http://www.ecigipro.sk/termékek



3 kedvelés

Szegény ember???
Ezek amúgy is olcsó cuccok… :joy:

1 kedvelés

Tudod helyileg egyed uralom volt mostanáig aki kényelmes az nála vásárolt vagy vásárol

Vatta téren szeretnék javaslatot ha lehet! Mtl dl
Nekem cotton bacon oszt jó van. De ki mit preferált ?

Hát a Budget 2-3 eurós cuccok tömkelegével tele a vitrin. Na ezeknek a 80%-ra sem kezdőnek, sem haladónak nincs szüksége.

1 kedvelés

Igen igen de ez a lutri bolt nem ami indul

Megértelek, nekem is hiányzik, de most ami felváltottam a levesvárosban, szerintem nem rosszabb minőségű, bátran ajánlom! :wink:

1 kedvelés

Ami meg nem budget 2-3 euros, azt meg a véperek 90%-a nem fogja megfizetni, sakk-matt.

1 kedvelés

Van hozzá bizodalmam, alaplém már volt ettől a márkától. A legjobb az lenne, ha tőlük lenne nic só is, akkor lelki teher nélkül keverhetném magamnak a hybrid shotot :smiley:

Igen, egy fajta nicsó van náluk, de azt nem próbáltam, nem ismerem, sima niket használok! Az viszont tökéletes! :wink:

1 kedvelés

Istvánom azért nem egészen igaz. Azért Budget vonalon is vannak minőségibb termékek, az egész kirakatban nem látsz nagykerben nem 1-5 eurós cumón kívül mást. Nincs egy Brunhilde, egy Pioneer, egy Ares egy Bersi. Dl vonalon szintén. Modokról ne is beszéljünk. Csak ugye itt már a kereskedőnek se pár eurós tétel még 500db felett sem. És akkor a minőségibb cuccokról nem is beszéltünk!

1 kedvelés

Jó, akkor nem egyeztettük a szótárunkat, mert amit itt felsoroltál az a budget vonal, csak nem a legalja. Én inkább a 100+ euros cuccokról beszélek, na az az, amit nem kapsz meg szinte sehol, ha belépsz egy shopba. Igaz még neten is nehéz sokszor, mert valamiért úgy veszik, mint magyar ember a levegőt. :grin:

1 kedvelés

Az meg a másik véglet sajna! Minden kereskedő nagyot akar szakítani. Az egyik típus a kezdőkön a másik a profikon. Azt kell megállapítani olyan sokoldalú webshop mint a Vaporism nem sok van. És még nála is rengeteg a hiány, ami ha lenne nem kéne 50 helyről rendelni!

4 kedvelés

Szerencsére én már nem cseppenek el egy vép bolttól, ami meg kell (nem sokminden van), azt meg beszerzem az általam ismert 20-30 online boltból. :rofl:

Szóval részemről nem sok haszna van egy n+1. shopnak.

Meg van itt egy srác, valami elek, az is szokott néha eladni ezt-azt, amihez kedvett kapok. :grin:

De legyen csak minél több bolt, azt mondom, ártani nem árthat.

3 kedvelés

Az igaz egy bolt nem tud mindenki kedvére tenni . Lehet itt nincs ott meg van. Nem lehet lefedni a világot

1 kedvelés