VandyVape Triple

Sziasztok!

Újjabban szemezgetek ezzel a tankkal, jött kínából egy csomagom és volt benne 3 darab bubis palást hozzá, amit mai napig sem értek hogy miért mert én nem rendeltem ilyet hozzá való tank hiányában. :grinning: Gondoltam ha már van akkor miért ne. Kérdésem hogy használt már valaki ilyen tankot? Kinek mi a véleménye róla? természetesen nem akarom tripe-ben használni, inkább csak dual, a nagy térfogata ami megtetszett bubis palásttal. Aromamizer plus-om már volt, az nem jött át annyira, továbbá a smok tfv16-al is szemezgettem de a problémám hogy nincs hozzá rba fej sajna. Vagy van? :thinking: Köszi a válaszokat! Szép estét!

1 kedvelés

Szia. A Smokhoz tudtommal nincs RBA. A rewiev videók alapján 100 watt vagy az felett kér. Így én azért meggondolnám. Viszont ízre ott van, gőzre meg mégjobban. :slightly_smiling_face: A Triple is nagyon jó kazán, 3 coillal eszi a liquidet. Azért is akkora. De ízes nagyon. :slightly_smiling_face: Igazából mindkettő jó választás. Bár a Triple talán egy kicsivel jobb mint a Smok. :thinking:
Igazából ugyanazt nyújtja, eleve építhető, és nem kell 140 watton pörgetni sem. A videóban annyival tolták a TFV16-ot. :flushed:

2 kedvelés

Szia! Igen, akkor ugyan azt a videót láttuk. :grinning: Van Tfv12-m Rba-val. Mindíg is magamnak tekertem, a coilos tankok nem az én világom. Gőzre nem rossz de ez engem sosem érdekelt, inkább az ízek. A Tfv12 nálam ízre 10-ből 6-os eddig a legjobb tankom talán a Zeus single volt, de a single már kevés. A Zeus x és a Dead Rabbit már hozza az elvártat de nincs akkora kapacitásuk hogy ne kelljen naponta többször tankolni, van squonkom is de nem mindíg szeretném azt használni, nem akarok teljesen arra átállni.

2 kedvelés

Ezek alapján szerintem a Triple jobb lenne. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Igen, erős hátfájással küzdök és ma nagyon belehúzott, volt időm ma átgondolni és jobban utánna nézni! Kb 2 órája meg is rendeltem a Triple-t! Köszönöm a segítséget! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.