Smok TFV18 Rba kazàn tapasztalat

Jó reggelt mindenkinek.:slightly_smiling_face:

A tegnapi nap utàn… Meshlapokkal és vattàval téli rémàlmok utàn… Úgy döntöttem hogy lecserélem Exvape TCX mesh tankom…

Talàlkoztam reggel az egyik vapetàrsal…
Neki tetszik… És mondta hogy cserébe lenne egy építős… (porlasztós…:thinking:) tankja.

Esetleg van ilyen típusú valakinek, és hogy van vele megelégedve?

Köszönöm. VAPE napot :slightly_smiling_face:

Na az még van :joy:. Az ikább deck mint rba akkora hely van benne hogy táncolni lehet benne :sweat_smile:

2 kedvelés

:sweat_smile:Most ezt mire érted? Sz.r? :sweat_smile:

3 kedvelés

Arra hogy van és sok hely van benne építésre jó kivitel. Ha a smok jó gépeket nem is de nagyon sok jó tankot és ez köztük van :star2::star2::star2::star2::star2:

3 kedvelés

arra érti, hogy van akkora hely építeni, hogy nem kell órásmesternek lenni. Normális méretű tekeréssel gőzmozdony lesz belőle.

2 kedvelés

Tutyika, Istenkiràly vagy, és biztos tapasztaltabb.:muscle::dash::dash::dash::sweat_smile:Köszi az infót. Elvileg 7.5 ml s palàst is kapok hozzà… Majd slaggal fogom önteni a levest bele​:joy::joy:

1 kedvelés

Ez itt ni :joy::sweat_smile:

4 kedvelés

De 3 rba kivitel van smok, wotofo, meg most nem jut eszembe a harmadik . És hogy tapasztalt kikérem magamnak inkáb sokat látott :grin:

3 kedvelés

Szia!

A Smok TFV18 tank szélsőséges Dl céljára készült, ezzel számolni kell. A gőze 2-3 slukkal kitölt minden belső teret, okádja a gőzt. Maga a tank is erre a célra készült, 3 hatalmas levegőbeömlő található rajta. A légáramlás kell is neki, ugyanis a gyári porlasztókat 100 W körül kell megtáplálni. Az RBA fej ad egy kis mozgásteret, de a nagy belső tér miatt továbbra is 60-80-100 W körüli tekerésekkel érdemes operálni. Tehát kell hozzá megfelelő mod és abba valóban nagy teljesítményű akkuk. A képen nem túl jól jön le, de az RBA fej kb akkora, mint egy kisebb MTL tank, felnőtt férfi hüvelykujjnyi.

Megdörrentve egy kisebb várost is ködbe lehet vele borítani. Ennek velejárója, hogy minden slukk után szemmel láthatóan apad a tankban a likvid és bizony tartalék 18650-es akkukat is érdemes vinni.

Persze a nagy teljesítményhez kell a sok levegő, aminek igen hangos az áramlása. Az RBA levegőzése 7 mm-es (a duál tekerés ebből visszafog valamennyit) és bizony süvítő (olyan Dart Vaderes) hangot ad ki.

Szerelni, építeni könnyű ép a nagy mérete miatt. Viszont a kiemelkedő likvidfogyasztásra tekintettel lazán kell vattázni, ha ez túl jól sikerül, akkor folyathat.

Összességében az izzig-vérig gőzhajhászok számára tervezték, készítették és minden tekintetben megfelel az ilyen jellegű elvárásoknak. Ezzel együtt jár a hangos levegőzés, a nagy likvid- és áramfogyasztás. Mind porlasztós, mind RBA építésben előfordulhat folyás, mert a laza vattázás feltétele a működésének, a hatalmas gőzöknek. Ha mindezeket el tudod fogadni, akkor sok örömöt fog okozni.

További szép napot, kellemes gőzöket!

6 kedvelés

A ki hogyan teker és vattaz topikba dobtam róla egy kis videót ízt is kiválóan adja vissza . Igen süvít de szinte minden smok tank csinálja . Smok dl tankok terén kiválló és már van egy kiváló MTL tankja . Én elégedett vagyok vele utoljára csak karikákat köpködtem belőle egy slukra vagy 20-27. Igencsak visítás volt érte a házi sárkányom kizavart a házból :joy::sweat_smile:

3 kedvelés

Köszönöm a pontos precíz megfogalmazàst.
Őszintén megmondom, nem vagyok túl nagy gözhajhàsz… De ezt a brutàl nagy meshes TCX tankokat… Inkàbb erre elcserélem…

Én nem akarok sokat, csak szépen egyenletesen adja az ízt… Gőzt… Ne legyen szàmomra bonyolult az épitése… Dualba ha tekerem… legyen meg a kis 0.20-0-25 közötti ellenàllàsom,amit 45-55watton szivogatok a kis L200-as Zeusomon.

Ha erre a célra alkalmas, amit a vapetàrsam àllit…
akkor remélem ma nem csalódok.:sweat_smile::slightly_smiling_face:

4 kedvelés