Vandy Vape Requiem RTA

Sziasztok!
A kérdésem a Requiem MTL RTA-val kapcsolatos.
Szeretnék venni egyet, de előtte szeretném a tapasztalataitokat meghallgatni, hogy mennyire macerás, illetve mennyire megbízható.
Magamról: 7 éve vapelek. Eddíg csak DL-eket szívtam, ezekből majdnem mindent is… jelenleg a Sqounk modok, és a sqounk kazánok a favoritok. Vandy Vape pulse v3 és egy Wotofo Recurve v2 a hű barátom. Ezek mellé csatlakozik egy GasModa GR1 Pro is, ami (eladó sorba kerül ha találok jó MTL-t).
Esetleg ha nagyon jó, megbízható MTL-t tud valaki ajánlani, azt is megköszönném. Igazából azért teszem fel ezeket a kérdéseket, mert az MTL valahogy kimaradt az életemböl, de volt alkalmam a munkatársam Dwarv FL-jét ki próbálni, valami dohányos-vaníliás-diós liquiddel, és azt kell mondanom, hogy nekem nagyon bejött! Ezek miatt szeretnék egy komolyabb MTL tankot.
Köszönök előre is minden építő hozzászólást.

7 kedvelés

Szia, ez a kazán nem kimondottan Mtl kazán. Igaz a gyártó rakott bele szűkebb egybeöntött “palástot” is, viszont inkább dl vagy rdl használatra jó. Ha olcsón meg tudod venni akkor érdemes lehet kipróbálni, viszont egy kicsit “gagyi” műanyag hatása volt részemről.

8 kedvelés

Az adok-veszek rovatban is megnézném, hátha megtetszik valami. :saluting_face: :thinking:

5 kedvelés

Szia Zoli!

Ha már ki is próbáltad és bejött, egy Dvarw FL mtl-t biztos beraknék a kosárba, a klón nem is drága, van hogy adnak hozzá egy csomó kiegészítőt és nincs is sok baj vele, anyaga üveg és acél. Ha nem jön be, mindig van rá jelentkező…

A Requiem tankot nem ismerem.

4 kedvelés

Sajna adok-veszekbe még nem tudok feltenni hirdetést a bizalmi szint miatt. De igyekszem…

4 kedvelés

Vásárlás szempontjából gondoltam. :saluting_face:
Vintage Dealing GIF by Beeld & Geluid

2 kedvelés

Áhhh… értem. :smile:

3 kedvelés

Köszi a választ. Akkor eddig +1 a Dvarw-nak. Gondolkodom még. Valamint közbe próbálok infókat keresni a leg tutibb MTL- tankokról. Nem szeretnék csalódni, azért keresgélem a tapasztalatok alapján leg jobbnak vélt MTL-kazánt, tankot.

4 kedvelés

Igazából tettszik. Egy Requiem és egy Aviator egyben 17.000 jelenleg… de sajna nekem Mtl-el kapcsolatban nem sok tapasztalatom van. Mondhatni, semmi…

3 kedvelés

Azt majd igazából TE fogod megtapasztalni, hogy Neked mi lesz a legjobb. 1-2 db addig megfordul majd a repertoárban mire meglesz. :wink: :saluting_face:

Proud Mr Bean GIF by Working Title

7 kedvelés

Hát ez ami biztos!! :grinning:

3 kedvelés

Én adnék egy plusz pontot a Dvarw fl-nek !! Ezenkívül nekem ami nagyon bevált a By-ka L !

5 kedvelés

Gondolkodom erősen a Bishop-on is. Csak nem találok jelenleg sehol. (Mármint ahonnan én szoktam rendelni.)

4 kedvelés

Most nekem is csak az AliEExpresst dobta ki ahol van!!

2 kedvelés

+1 pont a Dvarw FL-nek. Bár most Geekvape Ammit MTL RTA-t használok.

5 kedvelés

ZQ Trio RTA is príma “jószág”.!

5 kedvelés