Vandy Vape Pulse V2

Szia @anon10070209!
Nekem van, ebben a topicban van róla pár szó. Én csak a modot venném meg, a KIT-ben lévő Requiem RDA nem egy nagy durranás annak a fényében, hogy Recurve-t használsz.

Nekem nagyon bejött a VP Pulse V2 annak ellenére, hogy minden más squonk - om mecha vagy fél mecha (nekem valahogy úgy az igazi élmény). De rátérve az akku használatra: szerintem tökéletesen kezeli a 21700 cellát. Ha nem DL -ezek alacsony ellenállással, akkor simán elmegy két napot is. Először a Vandy Chip kicsit fura volt, de hamar meg lehet szokni a kezelését és ezért egy csomó plusz opciót kapsz a VW, a BP, a VV és TC üzemmódokon belül is.
Egy kis darab tégla, de olyan szépen lekerekített minden oldalról, hogy nagyon kényelemes a kézben, alapból nagyon könnyű, ugye megdobja a 21700 súlya, de van benne egy teljes 18650 - es átalakító amivel pehelykönnyű lesz.

Szerintem ár/érték arányban egy nagyon jó mód. Praktikus, erős, könnyen használható, üzembiztos. Az akku könnyen cserélhető, nem barmolod szét behelyezésnél és kivételnél. A bottle könnyen tölthető, ki se kell venni a mod - ból és kapsz egy pluszt hozzá. Nagyon jó anyagból van - nem is túl puha, hogy kiszakadjon de nem is merev. A bottle teljesen lezárható, nincs szivárgás és tök jól megoldották, hogy nem egy szilikon cső van a belsejében, hanem egy full fém, amig tökéletesen szállítja a levest a pin - hez. Egy mozdulattal ki tudod venni a modból ha tisztítani szeretnéd. A chip háza vízálló, nem kell félned, hogy az esetleges megfolyásos balesetek miatt baj lenne. Van benne Bluetooth funkció, amit be kell valljak egyszer ha használtam, de szerintem nem érdemes aktiválni, mert regisztrálni kell a Vandy Vape oldalán és ha elfelejted a jelszavad, akkor pillanatnyi gondjaid akadhatnak vele.

Bármi kérdésed van írj! Ha tudok segítek!
:no_smoking:Only vaping!

6 kedvelés