Vandy Vape Berserker MTL RDA

A címben említett RDA tetszett meg, de nem igazán kapható, pedig sok oldalt végignéztem. Tudtok esetleg kipróbált beszerzési forrást hozzá?
Smooth Vape lengyel oldalon találtam ugyan, de teljesen ismeretlen számomra. :thinking: Valaki rendelt már onnan?

Berserker RDA :wink:

Szlovákoknál van…ha közel laksz a határhoz áthozhatod valamelyik shopból. Megbízható cég
Vandy Vape Berserker MTL RDA - VandyVape | Vaprio.eu

1 kedvelés

Köszi, ezt megtaláltam, de azt olvastam, hogy nem szállítanak Magyarországra, nekem pedig messze van sajnos. :frowning:

Elvileg ők szállítanak EUba:
- Berserker MTL RDA | Ejuice.cz

Ja nem, most olvasom…időközben ők is változtattak :triumph:…tavaly még szállítottak

Válassz másik rda-t :smiling_imp: bár nincs sok amiből lehetne. De egy Caiman v5 clone ha nem szempont a th nyerő lehet

2 kedvelés

https://www.juicyvapour.com/vandy-vape-berserker-mtl-rda-kazan
Bocsánat elfogyott későn láttam meg.Sorry :grinning:

Nem mentem végig a folyamaton, de szállításnál Magyarország kiválasztható

Ez is megvolt. :slight_smile: De köszönöm, hogy próbálsz segíteni. :heart:

1 kedvelés

Másod kézből tudom postázni. Esetleg :grin:

1 kedvelés

Köszönöm!
Érdekes, egy ehhez kísértetiesen hasonló görög oldalon is jàrtam, még az ár is ugyanaz volt.
Megpróbálom. :thinking:

Most nézem, ez is görög, valószínű ugyanaz a cég. A szállítás drágàbb, mint a termék.

Hogy érted ezt?

Úgy , hogy valaki megrendeli magának az Packet pontra Zsély Szlovákia községbe . Elmegyek érte ide haza fel adom neki . Tadá

Happy Rainbow GIF by Morphin

3 kedvelés

Ez is görög…

Igen, most írtam az előző kommentembe. :slight_smile:

Ez kedves lenne tőled. Volt már ilyen?

Most utóbbi időben a legtöbb sok Dani került tulajdonába az oldal tagjainak íly módon. Meg egyéb dolgok . Na azt nem tudom most utoljára @ogre -nek mi volt a csomagba de az is múlt héten volt.

3 kedvelés

Nem szívesen tennék gondot a nyakadba, de ha másként nem sikerül, hozzád fordulok. :blush:

Ha az oldal ahol veszed nem kér úgy ID-t akkor simán mehet pontra . Ha igen akkor szerintem segítségnek megidézük Don Dicódes @Ispy -t

5 kedvelés

Tyutyika a fő postásunk :heart:

2 kedvelés