Új Berserker a láthatáron

Ma rátévedtem az everzon-ra,és nézzétek mit találtam:

5 kedvelés

ByKa stilusú afc ez akár jó is lehet…

1 kedvelés

Igen.És 6 ml-ig bővíthető.Ráadásul 24-es,ami jól mutatna a Paramour-on​:blush:

1 kedvelés

Nem merték beletenni a liquid controll-t. Amúgy szimpatikus… :+1: Én a v1-est is használom, gyümölcsös cucchoz.

Mondjuk ha a kazán rész kicsi marad akkor jó a 24 nekem is a danira.de ha arányosan növelik a kazánteret akkor szar lesz…

1 kedvelés

Ezekből a képekből nem nagyon derül ki.

2 kedvelés

Egy francia videó már van róla:
https://www.google.com/search?q=vandy+vape+berserker+v3+mtl+rta&oq=vanfy+vape+berseker+v3&aqs=chrome.2.69i57j0i13l2.20883j0j7&client=ms-android-xiaomi-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:b94ca3c8,vid:QobGNAp85rI,st:0

1 kedvelés

Ez sajna inkább DL

1 kedvelés

Biztos lesz majd egy V3 mini is.

1 kedvelés

Viszont ez az RDA BF pinnel határozottan szimpatikus.Ott volt a Berserker mellett.

1 kedvelés

Úgy látom ennél meg a FEV RDA-jából vették át a levegőzést.

1 kedvelés

vagy Bishop rda változata…

1 kedvelés

Igen.Az is ilyen.Gondolkodtam is rajta,hogy jó lenne az is a kivonatokhoz.Gyorsan kikapható a tekerés.Csak valahogy ezekben a liquid szállító hengerekben,huzalokban,mesh-ekben,nem bízok.

1 kedvelés

Bishopba nincs felülröl csepeg a leves olyan mint a FEV

2 kedvelés

Tényleg.A Ripley-vel kevertem.

2 kedvelés

Nekem nem indul el a videó…miért írod,hogy inkább dl?

Olvasgattam,néztem videót…azért mert 0.4ohm-ra tekerte,még nem dl nem?Ha akarnám,akkor mtl-re tekerném.Nekem tetszik.Bár nekem az összes Berserker tetszik​:slightly_smiling_face:Engem az zavar,hogy miért kellett úgy csinálni a palástot,hogy ne látszódjon,mikor fogy a liquid?:thinking::cry:

4 kedvelés

Azért mert nagy a kazán tér…Bocs azt hittem mindenki látja.Néha csak a felét írom le amit gondolok :slightly_smiling_face:Te meg nem is látod mert nem megy a video nálad.

5 kedvelés

Én is felfigyeltem erre az rda-ra, a csoportban kérdeztem is a véleményeket de nem reagáltak rá.

Csak tegnap fedeztem fel.Szimpatikus​:grin:

1 kedvelés