Vámkezelés

Valóban jobban örülnék a lottó főnyereménynek. :grin: A min. 399 HUF sajnos minden estben fizetendő.

2 kedvelés

Ha ez igaz akkor viszont nem tudok mast mondani mint, h szarrago magyar megoldas. Bar nemtom miert vagyok meglepve :disappointed:

Sziasztok !
Megjött a Taifun GTR :blush:(kis kínai barátainktól )
Nekik fizettem párszáz forint áfát,mint régebben írtam és a magyar posta nem kért semmilyen plusz költséget !!! Sőt ! Nem tudom miért,de nem a posta hanem futár hozta ki :astonished:

8 kedvelés

Ebben a hónapban kb. 10 csomagom jött eddig és tegnap este kaptam az első sms-t áfa fizetéssel kapcsolatban. A többi a postaládában landolt +költség nélkül. Az érdekes, hogy ennél a csomagnal már fizetésnél felszámolta az afa-t. Szóval ez most mínuszos rendelés volt, de ha atlagolunk még mindig jó vagyok. :grin:

6 kedvelés

07.14-én rendeltem alin.
07.22 Üzenet aliról, hogy a vámeljárás elindult. Postától semmi.
07.26 A csomag megjött. Fizetni nem kellett.

(Szerk nem tudom, miért Tördeli így szét a szöveget, és írja át, természetesen 7. hó)
Na csak sikerült :slight_smile:

8 kedvelés

Sziasztok,

Mai napon megérkezett a sourcemore probarendelesem. Nem volt plusz költség. Ami még érdekes, hogy a nyomkövetes szerint kihagyta a csomag a nemzetközi érkeztetést (központot) és közvetlenül az országos elosztoban landolt. Sikerült megoldaniuk, hogy a Luxemburgon keresztül érkező csomagot EU-s csomagkent kezeljék. Bravo! :grin:

8 kedvelés