Rendelnék:)

Sziasztok:) 3fvape nevű veb oldalról rendelnék van valakinek tapasztalata erről az oldalról? 200 dollár körüli rendelésnel van valamilyen vám szabály? Előre is köszi
Szép napot:)

2 kedvelés

Szia! Kínából jön, nem ajánlott a 150 euro feletti rendelés, nem csak áfát fizetnél, hanem vámáru nyilatkozatot is kikene töltened majd.

2 kedvelés

Szia :)köszi szerinted mennyi idő míg nem ide ér?

1 kedvelés

Kb egy hónap, de nem lehet kiszamolni, lehet több. Eléggé kiszamithatatlan a dolog, ha meg még külön vameljaras is lesz, itthon lehet még 2 hét vagy több, hogy ülni fognak rajta.

1 kedvelés

Értem nem akarok papírokat tölteni majd rendelek többször inkább .Piros moddal meg vagy elégedve?

1 kedvelés

Igen jobban jársz ha külön külön rendeled, de vannak jó eu-s shopok. Nagyon szeretem a sbs-t, sokkal jobban hajtja a tankot, gondolom a 21700-as aksi is közre játszik.

4 kedvelés

Szia,

Elvileg regisztrált IOSS webshop. Nekem legutóbb 2 héten belül megjött a csomagom, plusz költség nélkül. Melyik modot akarod rendelni? A paramour most cigabuy-on jó áron van.

2 kedvelés

Szia:) lost vape centaurus,ki próbálnam a sqonk milyen :slight_smile:

Sourcemore-on jobb áron van a centaurus.

1 kedvelés

Ez is kínai veb?

Az is az! Különben teljesen mindegy hogy ioss rendszer (itt csak az áfát fizeted meg) , 150 euro fölött dobják a vámosoknak eljárásra, ahol fizetni kell vámot (nem tudom pontosan mennyit, változik a tarifa sávok). Az áfa és a vám teljesen más fogalom, nem kell egybemosni :wink:

2 kedvelés

Igen, kínai. Hasonlóan átlag 2 hét a szállítási idő.

2 kedvelés

Az előző rendeleseimbol kiindulva ami az IOSS ellenére fent akadt a magyar rendszerben beérkezésénel, a kis furmanyos kínaiak nem a valós összeget tüntetik fel az áru adatlapján. A csomag értékétol függetlenül eddig 20$-nal nagyobb összeget én meg nem láttam a csomagjaimon.

1 kedvelés

Igen ezt is eljatszak, én azért nem kockaztatnek :grin: Bármikor fölbbonthatjak és kikerhetik a fizetési bizonylatot

3 kedvelés

Na én tök hülye vagyok ehhez de áfát is kell fizetnem ha 150 euró alatt vásárolok?

Azt ha ioss a bolt, benne van az árban eleve. Ne aggódj, majdnem az összes nagy bolt ezzel működik. Ez az jelenti, hogy az eredeti áron rajta van 27 % áfa.
Ami elvileg a magyar postánál jelzi ( valahol a csomagszamban), hogy te kifizetted a boltban az áfát, úgyhogy a postanak elvileg semmit sem fizetsz!

2 kedvelés

Ez egy jó hír :smile:

1 kedvelés

Szuper, akkor rendelj, ha van valami kérdés állunk rendelkezésedre :grinning:

2 kedvelés

Persze, jogos. Ez bármilyen értékű csomagnal megtörténhet.

3 kedvelés

Köszi ha még jött cucc beszámolók róla :slight_smile:

2 kedvelés