Változások az oldal felépítésében

Yoda:“tedd,vagy ne tedd,de ne próbáld”.
Én még nem tudom melyik lesz. :slightly_smiling_face:

én rábízom az új moderátorokra :grinning:… ha elfelejteném

1 kedvelés

Akkor én Yoda vagyok… :roll_eyes:

1 kedvelés

Nem te vagy?Az új topikkal…

Nem kilátástalan és nem is küzdelem. :slightly_smiling_face: Egyébként a megújulás mindig jó.

4 kedvelés

Egyébként én is,mert vagy csinálok valamit,vagy nem. :thinking: :slightly_smiling_face:

Mindegy, mi megtaláljuk a módját a rosszalkodásnak :rofl:

1 kedvelés

Még nincs kinevezve kategóriamoderátor.

1 kedvelés

Nem tudok ilyenről…ugyanitt topik átadó :grinning:

1 kedvelés

én meg megyek a többiek után ahogy eddig is​:grin::sweat_smile:aztán csak lesz valami​:blush::grin:

másé nem kellett soha…

az nem jó szembe kell menni…

Szerintem most még azt látják rajtunk,hogy nem akarjuk,ódzkodunk a változástól,de majd megszokjuk,úgyis az lesz,és passz. :thinking: :grimacing:
Egyébként semmi gond ezzel,majd kialakul.(mint púpos gyerek a prés alatt) :laughing:

1 kedvelés

Szerintem bőven megfér a hülyülés és a vape téma egymás mellett, külön-külön. Én már várom, mert izgalmas lesz és érdekes. Remélem Ti is így látjátok majd.

3 kedvelés

Az egyiket vállalom a vape mellett :crazy_face:

De ki szokott itt hülyülni?
Komoly felnőtt emberek vannak itt kérem. :saluting_face: :shushing_face:

Mindig izgalmas új kiskapukat találni :rofl:
Én azt szeretem, hogy tisztában vagytok vele, hogy értetek vagyunk rosszak, nem ellenetek. Sosem érzem, hogy ne értenétek hogy működünk és ez nem szívózás :smile:

2 kedvelés

ez 18±os film jelenet a kezdet…?

2 kedvelés

Csak az AI-t ne szabadítsátok ránk…ígérjük jók probálunk lenni :slightly_smiling_face:

Előbb lássuk meg milyen lesz. Aztan majd lehet véleményt nyilvánítani…ennyire bizhatunk az adminokban, rosszat még nem akartak nekünk…:slightly_smiling_face:

4 kedvelés