Valami savanykás aromát, koncentrátumot, s’n’v-t tudnátok ajánlani?

Az első pillanattól gyanakodtam, de adtam nekik egy esélyt. Jóapám mondása pont ide vág: sz@r volt ez, mikor megvetted is (elnézést). A kevésbé gyalázatossal még teszek egy próbát, ha nem sikerül, akkor megy a “bulialapba”. Az speciel tuti, hogy nem a “slágerlista” tetejéről választottam, szerintem ennek is köszönhető ez a zsákutca. De nincs nyavalygás, ha megvette, hadd vigye! :wink: :wink:

1 kedvelés

Mi a tosz ez? Éjszaka hirtelen április elsejére ugrottunk? :grinning: Mondd hogy csak egy rossz vicc

És erre van igény? Mert ha igen akkor egyenek hamut inkább :smiley:

1 kedvelés

Egyébként a Revolute aromacsalád sárkánygyümije nekem ízlett annó. :slightly_smiling_face: Ha egyszer kéne, akkor érdemes abból venni. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszi! Felírtam a dolgot, ha egyszer rászánom magam, akkor ez lesz a kövi jelölt.

2 kedvelés

Sponsored by Vaporism :grin:
Az alap még bontatlan de már bekevertem mind a hármat. A Dinner Lady iszonyatosan finom illattal rendelkezik, komolyan mondom azon gondolkoztam hogy megiszom. Nagyon kíváncsi vagyok az ízére de ha legalább olyan jó mint az illata akkor hamar el fog fogyni azt hiszem :smiley: @Viktor_Hajdu kár hogy a kóstolódra nem volt lehetőségem de ha még áll az ajánlat akkor elfogadom, kíváncsi vagyok a Te keverésedre az enyémhez képest majd milyen lesz mert mégis csak tapasztaltabb vagy nálam :smiley: A mod ajánlásoddal nem nyúltam mellé, bízom benne hogy ezzel sem fogok. Az Infamous is nagyon kellemes, remélem egyik sem fog csalódást okozni. Ha ennek nem itt van a helye akkor elnézést kérek, igaz ezek közül egyik sem savanykás de nem akarok minden sz@rért új topicot nyitni

4 kedvelés

Dehogy vagyok én tapasztaltabb! Persze, hogy áll az ajánlat, egyeztetünk és megy a kóstoló. :wink:

1 kedvelés