Best aroma kérdés :)

sziasztok, nagyon kíváncsi vagyok nektek melyik a kedven aromátok?! csak egyet lehet :slight_smile:
Nálam a **Big Mouth Yummy - Cinnamon Cereal - Fahéjas gabonapehely ízű **

9 kedvelés

Journey, Discovery sorozat, dönteni nem tudok​:rofl:
De mind az snv-k és az aromák is fenomenálisak szerintem, azóta más márkájú aromát kb nem is fogyasztok​:sweat_smile:

8 kedvelés

Számomra a minden idők legjobb aromája az a TPA - Turkish Tobacco és a Cloud’s of Lolo - Flow Dunk. A Turkish-t meg szoktam bolonditani kekszel, csokival, feketecseresznyével, persze a megfelelő arányban, hogy még finomabb legyen. :slightly_smiling_face: Egyébként változó, inkább kedvenc márkáim vannak.

7 kedvelés

Ez igy csalás :wink: Mert tok más télen mint nyáron :slight_smile: De tessék az én Téli kedvencem

8 kedvelés

Igy egyben,olcsobb mint egy longfill…

6 kedvelés

bár nem vagyok dohányospárti,de ezt szeretem :dash: :blush:

5 kedvelés

az melyik oldal ?

2 kedvelés

Amíg pipáztam, a cseresznyés dohányok álltak hozzám a legközelebb, úgy hogy a kiváncsiság rendelések mellett visszatért immáron harmadszorra a Journey Saljut…

…és mivel kiadósabb és finom is, a Cherry Cigar aromát is rendszeresen fogom keverni.

6 kedvelés

Most nálam is ez pereg, de nem kedvenc néha-néha befigyel! :wink:
Nálam NO.1 Mystic Juice Babylon, aztán a többi! :+1:

6 kedvelés

Nem kóstoltam túl sok féle ízt rövid pályafutásom során,de eddig ez viszi a prímet.

5 kedvelés

inkább márka úgy is mixelem…:

8 kedvelés

Franciak.Jo bongeszgetest​:grin:

https://www.lepetitvapoteur.com/en/82-aromas

6 kedvelés

Regen imadtam az ilyen cseresznyes dohanyokat.Kezdo vaperkent vidaman vasaroltam az akkor meg kesz levest,Liqua cherrybacco…pfejjj!!!Olyan volt mint egy agyoncukrozott,tejszines gyumolcsleves,dohany meg sehol​:rofl::rofl:Van ket szivaros aromam,azokat szerintem ezerszer realisztikusabbra megtudjak csinalni mint az analogosnak mondottakat.

3 kedvelés

Ha fél év múlva elő veszed meg milyen finom. :sweat_smile:

2 kedvelés

Akkor Journey cseresznyéseket nyugottan próbáld ki, nem édes és nekem bevált.
Ha full dohányos a favorit, a (igaz TPA) RY4 Double nálam is nyerő, harmadszorra fut.

Szivarosban meg már másodszorra rendelem…

…levett a lábamról.

4 kedvelés

Halisten ez egy 10ml/20 mg kiszereles volt anno ,ami valto iznek elfogyott vagy egy honap alatt​:rofl:

3 kedvelés

Oh, az más. Azt hittem volt vagy 100ml belőle. :grin:

2 kedvelés

Erről beszélek: “A zálandófinomodás!!!”
Ez benne a csodálatos.:hourglass_flowing_sand::boom::100::+1:

1 kedvelés

Pontosan! Ami 1 hét után nem az igazi, az általában 1 hónap után úgy beüt, hogy le kell üljek. :sweat_smile:

2 kedvelés

Jaja azt a journey-t majd betesztelem​:+1:Szivarosokat hetvegi alkalmakkor(:beer::point_up:) szoktam elovenni.Mint mondtam tenyleg elethu az izvilaguk.Lpv brun atlag finom szivariz,halo longhorn bananos beutesu szivar.De esku nagyon sok szivart szivtam mar aminek pont ilyen bananos beutese van.

3 kedvelés