Valami savanykás aromát, koncentrátumot, s’n’v-t tudnátok ajánlani?

Hááááát ahogy mi szoktuk megvédeni a családi költségvetés vape kiadások oszlopát: de most miért lenne sok? Az előző évi számok tükrében kifejezetten alacsony. Papíron jók vagyunk megtakarítás szempontjából is. :grinning: :wink: Aztán pofán vágnak egy kamatlábbal és egy megtérülési rátával…

4 kedvelés

András a 7 Leaves esetében működhet egy 3%-os arány a keverésnél? Egy ismerős ennyit ajánlott… Nem túl alacsony ez?

1 kedvelés

Mostanság mindent 8-10%között keverek,mert picit lazítottam a dolgokon és levegősebben kezdtem pöffékelni,ez húzta magával,hogy már aKayfun Prime kivételével a többi kazánom 2-es mag helyett 2.5-re tekerem és 30ga huzalról 28ga-ra váltottam.

3 kedvelés

Köszi!!! Akkor annyi lesz. Mindenképpen csak keveset keverek, ismeretlen cuccot nem engedünk a “hordó” közelébe. :wink:

2 kedvelés

Ha ilyen marad mindenképpen rápróbállok egy higítással​:+1:

3 kedvelés

Az eddig olvasottak alapján maradok a kevesebb a több elvnél ebben az esetben. Nem maxolom ki az ízeket :wink: :grin:

3 kedvelés

Természetes,hogy dohány ízt nem fogunk kapni,ezért is írtam már párszor máshol is,hogy max dohány jeleg amit kereshet az ember,ha van rá lehetőség az Azhadokról később írhatnál egy véleményt​:+1:
Talán eddig nálam ami legjobban hajazott a dohány ízre az egy aszalt szílvás diós dohányos volt,na ez tartott bekeverés után 4 napig kb utánna eltünt én meg elraktam érni,de már nem azt adja,tiszta nővérem által kedvelt Iquos-os égetett dohány íze volt​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Pont most van a kezemben. Kicsivel kevesebb mint 5%, így illatra most már fogyasztható. A 10% szerintem fogyaszthatatlan kategória, nem találtunk embert aki néhány slukknál többet bírt volna belőle.

2 kedvelés

Tartsd meg nyárra András, nem bánod meg. Nem kedvelem a bodzát (semmilyen formában, sem szörp, sem bor), de természetesen az ellentábor gondoskodott arról, hogy “bebodzuljak”. Egy kellemes limonádé esetleg egy mojito mellé egy meleg napon-estén kifejezetten jól tud esni egyszer-egyszer kikapcsolódás gyanánt.

4 kedvelés

Az a baj, hogy fater így hívja a pálinkafőzőt… :grinning: Na mama, megyek rakok a gyümis kazánra… :wink: Némi dokumentálást nem tervezel véletlenül az összedobásról?

3 kedvelés

Ha egy ember igénynek számít, akkor igen van rá igény. :wink: A Mulan beszámoló mai napig téma.

2 kedvelés

A tankok listáját elnézve, ha most jönne a beszámoló, már késő lenne. :wink: A sárkánygyümölccsel a szívbajt hozod rám, kétféle is van a varázsdobozban (szerintem már hat hónaposak is lehetnek) és mindkettőnek van egy fura parfümös-alkoholos utóíze.

2 kedvelés

Pont ma kisérleteztem ki a Cylin-ba(ha már nem ment el cserébe és megmaradt)a notch coil,helyett egy 28ga ss parallel coilt és működik(őrület)ez a Jay Boo mégsem nyúlt vele mellé,ugyszint nyára készülök vele én is. A sárkány gyümölcs milyen lehet,pöffékeltél már olyat?Én Solub Fred Masterbe gondolkodok,de kellene mellé még 1-2 íz​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem tudom,hogy lehet e így,vagy privbe,de az Inawera Latakiát hol szerzed be?

2 kedvelés

Köszönöm uram!:+1:

3 kedvelés

@Viktor_Hajdu az nem lehet, hogy túl van aromázva? Akkor szokott “szappanos” íze lenni.

1 kedvelés

Sajnos nem, nem emlékszem pontosan a mennyiségre ennyi idő után, csak arra, hogy gyakorlatilag az illat miatt a lehető legminimálisabb arányt kevertem, sztem 5% sincs. Az illata is gyanús volt már.

1 kedvelés

Túl is érhet akár. :thinking: Maga a sárkánygyümi édes inkább mint parfümös. De ez a túlérés i
Is olyan szerintem, hogy ami nekem 10% az lehet, hogy Neked 5%, és már az én 10%-os keverésemet is szappanosnak érezheted. Egyébként a szőlős cuccok brutál rosszak túlaromázva, na azok tényleg folyékony szappanok lesznek. :grinning:

3 kedvelés

Úgy gondolom sajnos ez már a múlt, Fifika egyébként jelen van a fórumon talán tud információval szolgálni, ha olvassa ezt a bejegyzést. :slight_smile:

1 kedvelés

Igen ő volt az. :smiley:

1 kedvelés