Valami savanykás aromát, koncentrátumot, s’n’v-t tudnátok ajánlani?

Ezért is kedvelem ezt az oldalt, nincs gyűlölködés, és normális választ kap az ember ha van valami kérdése.
Ha már itt tartunk, valami savanykás aromát, koncentrátumot, s’n’v-t tudnátok ajánlani? Kicsit sok már nekem ez az édes íz világ. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Pont tegnap volt róluk szó egy másik témával kapcsolatban. Solub lime, Atmos Lab feketeáfonya. Messze nem prémium kategória. Az Atmost kóstoltam, az nekem bejött.

1 kedvelés

Csak nehogy olyan legyen mintha citromba harapnál :laughing: Én attól tartanék csak. De mi a helyzet az uborkával kevert aromákkal? Valaki kóstolt már ilyesmit?

3 kedvelés

Igen, nekem sikerült, a szomszéd hozott kóstolót, gyártót nem tudok, de dinnye uborka és citrus uborka kombók voltak. Engem megleptek, ugyan kissé az uborkás testápolók-krémek illatát hozták, de mégis kifejezetten kellemes és ami igazán megdöbbentett “friss” élmény volt. Picit édes, picit uborkás, picit fanyar… És egyik sem tolakodott.

2 kedvelés

Hali😁

Én ezt szoktam szívni,általában minden 2.-3.-ik rendelésemben benne van😄Nekem nagyon kellemes csalódás volt ez az aroma,igazából a zöldcitrompuging miatt rendeltem elsőnek,de az uborkával és a sárgadinnyével egy hihetetlen komplex és finom ízt ad.

4 kedvelés

Óóó de “mijér, mijér” most kellett ez? :thinking: :wink: Már megy is a kívánságlistára… Köszi az ajánlást!

2 kedvelés

Nincs mit​:sweat_smile:Egyébként,ha már snv,àltalában én is azokat részesítem előnyben.Persze vannak “rendes” aromák is amik nagyon a szívemhez nőttek pl. a The fuu nak a pinacoladája(főleg ilyenkor,télen) vagy a red astair ,amiből havonta biztos elpőfékelek fél lityót​:joy::joy::joy:Aztán még persze ott vannak azok a dohányos,desszertdohányos aromàk,amiket mtlben szívok.Lehet “drága” az snv,de mihez képest?Amíg cigiztem napi 2-2,5 doboz piros multi ment el.Elég sokat költök aromákra,snvkre,de úgy gondolom,ígysem éri el azt az összeget,amibe mai árfolyamon a cigi kerűlne,és ez sokkal egészségesebb​:grin:

3 kedvelés

Engem sem érdekel az ára amíg tudom hogy azt kapok amit elvárok tőlük de nem megy el rá akkor sem egy fél havi fizetés :smiley:

3 kedvelés

Mi a családban két generációt képviselünk, a gyermekzet bátrabban nyúl az snv-khez, én kevésbé vagyok bevállalós (öreg ember már csak a krumpliszsákról nyomja a bungee jumpingot). Így aztán ő az, aki próbálgat, én tolom a klasszikot :wink:

3 kedvelés

De te legalább bele tudsz “nyalni”. :smiley: Én meg vagy bele, vagy mellé trafálok az újakba… :slight_smile:

2 kedvelés

Igen, óriási előny a humán tesztcsoport​:wink::grinning:. Mint a villanyszerelőknél a “Józsi nyald már meg, van benne áram?” jelenség…

3 kedvelés

Az a baj, ha belenyúlsz egy általad még nem ismert gyártó olyan termékébe, ami nem ízlik, akkor a többi termékét már kétkedve fogadod, pedig lehet, hogy pont a legrosszabbat fogtad ki…

5 kedvelés

Sziasztok! Snv-ből eddig Al Carlohoz és Omertához volt szerencsém. Az Omerták nagyon finom élénk ízeket adtak, bármennyire nem gazdaságos, a Woody Tobaccoból időnként fogok rendelni, nagyon megtetszett. Az Al Carlokat már egy kicsit “tompábbnak” éreztem az Omertákhoz képest, és jóval édesebbek is voltak, de kipróbálni jó volt, finomak és érdekesek. Most az Inawera dohányos aromáit kóstolgatom. Eddig kettő abszolút kedvencem van, a Pyramid és a 7 leaves. A Pyramidot 10%-ban kevertem, egy nagyon érdekes, édeskés jellegű dohány íz. A 7 leaves is 10%-ban lett keverve, viszont így túl erős lett, ezért 5%-ra hígítottam, és még így is elég intenzív. Az íze nagyon meglepett, egy dohányos aromától nem erre számítottam. Enyhén savanykás nagyon kellemes íz, nehéz letenni. A Desert Ship szintén az Inaweratól megintcsak érdekes, olyan érzésem van, mintha citromos zselés szaloncukrot ettem volna :man_shrugging:t2::sweat_smile:. Ezt viszont csak időnként veszem elő.

4 kedvelés

De sokszor nkàbb a mustáros flakont szippantgantnám mint az épp bekevert anyagot… Ő azt mondja milyen mocskosul jo, hogy megrendeltük, én meg azt, hogy ezzel az erővel becsukott szemmel is rendelhetnénk… Nehéz ez! :wink:

4 kedvelés

Igen, néha én is jártam úgy, hogy inkább automataváltó-olajat kellett volna vennem, azt szívni… :smiley:

4 kedvelés

Húúú rám ez különösen jellemző… Ahogy a kutya is jó dolgában veszik meg, a rengeteg lehetőség miatt pillanatok alatt írok le egy-egy gyártót egyetlen szerintem elrontott “íz” miatt. Aztán időnként bájos segítőm visszacsempészi a rendelések közé az elfelejtett brandet és ha az jó, akkor megbocsátok. :wink: :wink: :thinking: :grin:

3 kedvelés

Mindenképp érdemes több ízt kipróbálni egy gyártótol. Ha az Inawera dohányos ízei közül először az 555 Goldot valamint a Maxx Blendet kóstolom, amelyek nekem nem tetszettek (még azért pihentetem őket hátha), és ez alapján ítélem meg a többit, akkor lemaradtam volna a fent említett aromákról, ami nagy kár lett volna :slightly_smiling_face:.

2 kedvelés

Köszi!!! 7 Leaves! Ezt kerestem és nem jutott eszembe!!!

3 kedvelés

Pont olvasom, hogy az Atmos Labot dícsérted. Nekem a banánjuk nem jött be, mindig dry hit közeli élményem van tőle. Először azt hittem, én vagyok a f.sz, épp egy új dl kazánt tekertem meg, és avval próbáltam. De aztán kipróbáltam az mtl kazánjaimban, és ugyanaz a jelenség fogadott…

1 kedvelés

Nálam nagy kedvenc lett :slightly_smiling_face:.

2 kedvelés