Valami savanykás aromát, koncentrátumot, s’n’v-t tudnátok ajánlani?

Ezért is kedvelem ezt az oldalt, nincs gyűlölködés, és normális választ kap az ember ha van valami kérdése.
Ha már itt tartunk, valami savanykás aromát, koncentrátumot, s’n’v-t tudnátok ajánlani? Kicsit sok már nekem ez az édes íz világ. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Pont tegnap volt róluk szó egy másik témával kapcsolatban. Solub lime, Atmos Lab feketeáfonya. Messze nem prémium kategória. Az Atmost kóstoltam, az nekem bejött.

1 kedvelés

Csak nehogy olyan legyen mintha citromba harapnál :laughing: Én attól tartanék csak. De mi a helyzet az uborkával kevert aromákkal? Valaki kóstolt már ilyesmit?

3 kedvelés

Igen, nekem sikerült, a szomszéd hozott kóstolót, gyártót nem tudok, de dinnye uborka és citrus uborka kombók voltak. Engem megleptek, ugyan kissé az uborkás testápolók-krémek illatát hozták, de mégis kifejezetten kellemes és ami igazán megdöbbentett “friss” élmény volt. Picit édes, picit uborkás, picit fanyar… És egyik sem tolakodott.

2 kedvelés

Hali​:grin:
https://vape42.hu/termek/drf_finest_heaven.html
Én ezt szoktam szívni,általában minden 2.-3.-ik rendelésemben benne van​:smile:Nekem nagyon kellemes csalódás volt ez az aroma,igazából a zöldcitrompuging miatt rendeltem elsőnek,de az uborkával és a sárgadinnyével egy hihetetlen komplex és finom ízt ad.

4 kedvelés

Óóó de “mijér, mijér” most kellett ez? :thinking: :wink: Már megy is a kívánságlistára… Köszi az ajánlást!

2 kedvelés

Nincs mit​:sweat_smile:Egyébként,ha már snv,àltalában én is azokat részesítem előnyben.Persze vannak “rendes” aromák is amik nagyon a szívemhez nőttek pl. a The fuu nak a pinacoladája(főleg ilyenkor,télen) vagy a red astair ,amiből havonta biztos elpőfékelek fél lityót​:joy::joy::joy:Aztán még persze ott vannak azok a dohányos,desszertdohányos aromàk,amiket mtlben szívok.Lehet “drága” az snv,de mihez képest?Amíg cigiztem napi 2-2,5 doboz piros multi ment el.Elég sokat költök aromákra,snvkre,de úgy gondolom,ígysem éri el azt az összeget,amibe mai árfolyamon a cigi kerűlne,és ez sokkal egészségesebb​:grin:

3 kedvelés

Engem sem érdekel az ára amíg tudom hogy azt kapok amit elvárok tőlük de nem megy el rá akkor sem egy fél havi fizetés :smiley:

3 kedvelés

Mi a családban két generációt képviselünk, a gyermekzet bátrabban nyúl az snv-khez, én kevésbé vagyok bevállalós (öreg ember már csak a krumpliszsákról nyomja a bungee jumpingot). Így aztán ő az, aki próbálgat, én tolom a klasszikot :wink:

3 kedvelés

Igen, óriási előny a humán tesztcsoport​:wink::grinning:. Mint a villanyszerelőknél a “Józsi nyald már meg, van benne áram?” jelenség…

4 kedvelés

De sokszor nkàbb a mustáros flakont szippantgantnám mint az épp bekevert anyagot… Ő azt mondja milyen mocskosul jo, hogy megrendeltük, én meg azt, hogy ezzel az erővel becsukott szemmel is rendelhetnénk… Nehéz ez! :wink:

4 kedvelés

Húúú rám ez különösen jellemző… Ahogy a kutya is jó dolgában veszik meg, a rengeteg lehetőség miatt pillanatok alatt írok le egy-egy gyártót egyetlen szerintem elrontott “íz” miatt. Aztán időnként bájos segítőm visszacsempészi a rendelések közé az elfelejtett brandet és ha az jó, akkor megbocsátok. :wink: :wink: :thinking: :grin:

3 kedvelés

Köszi!!! 7 Leaves! Ezt kerestem és nem jutott eszembe!!!

3 kedvelés

Nálam az Antimatter Elerion volt az első snv igaz nem dohányos család de nálam akkorát ütött hogy örök kedvenc lett

3 kedvelés

Nyáron kínáltak meg vele. Először nagyon nevettem, áfonya… De jó lehet. Felkészültem a “szokásos” édes ízre. És nagyon nem az volt. Nekem azért maradt meg ennyire, kifejezetten ízlett a negyven fokban.

2 kedvelés

Háát 7leaves nálam is érik már egy ideje,néha néha rápróbállok,de nekem olyan hogyis mondjam zöld ízű, elsőre a régi múltban lejátszot focimecsek jutottak az eszembe róla tudod mikor felrúgnak és gyalulod a füvet :slightly_smiling_face: de még jó is lehet, jártam már úgy is másik aromával anno,mi a véleményed lessz ebből valami dohányos íz is? :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Elég sok íz fel lett már sorolva úgy hogy szépen megkérek mindenkit hogy hagyja abba mert hitelt kellesz felvennem hogy mindenből vegyek :smile: Persze csak viccelek

2 kedvelés

Megvesszük részletletagadásra! :thinking: :wink: :grinning:

2 kedvelés

És én még úgy indultam neki ennek az egész hogy majd mennyi pénzt meg fogok spórolni :smile:

2 kedvelés

Igen,énis ezért tologatom,hátha bűvös1 hónap után jó lessz az még,nálam általába az 1 hónap a dohányosoknál a forduló pont,ha akkor sem ízlik akkor valszeg nem is fog,így vagyok a Tpa Red Oak-jával is,sőt igazából a Cubano is tolódik mar egy ideje,de hagyom őket,mert folyamat combosodnak,talán a 7Leaves a legjobban kilogó a sorból nálam,de még reménykedek…
Egyébként szintén M-type vagy Bitter nut ami állandó meg mostanság a Inawera Gentleman meg a Tobacco Symphony,de szerettem régebben és van is bekeverve Tpa Red Type annak is kell 1 hónap mire kiteljesedik

2 kedvelés