Valaki vélemény

Kiszemelt rdta !


Vegyem meg ?

2 kedvelés

Fájintos, he. Hogyé van? :grin:

1 kedvelés

Van itt pár régebbi darab is meg minden féle nyalánksag EU raktár opció ingyen szálítás

2 kedvelés

Helyi szokásokat figyelembe véve, igen.
Kérdés, hogy mennyit, hány színben :grin:

2 kedvelés

@Somaba70 már látott ilyet élőben, hátha lebeszél. Vagy nem. :rofl:

Hu első lenne jelenleg 1 fekete lenne. sub-ohm van munkatársától még nem kaptam kölcsönbe rda-t de használtam azért kérdezem

Ilyesmit errefelé fölösleges kérdezni, legalábbis úgy vettem észre! :grin:

Szia! Úgy látom kínai raktárban van, akkor is lehet eu szállítást választani, de úgy tudom az plusz 2000-be van. Ha végigmész a fizetésig ott tudod kiválasztani az eu-s opciót. Én legalábbis így tudom.

Végig futottam pár rendelést van ami Kínából ingyen jön van ami EU jól ingyen van ami még plusz szálítás sajátos logika

1 kedvelés

VGOD az egy elit márka, trükkökhöz használják. Én csak támogatni tudlak a vásárlásban. :blush:

2 kedvelés

Szép jó reggelt! @Tyutyika, ha rám hallgatsz NEM rendeled meg ezt a kazánt, nem felhasználó barát, nagyon kényes a vattázásra, és sokszor megfolyik! Amit linkeltél azt meg pláne nem venném meg! szerintem klón!!! Ezt a kazánt a mai napig ahol még lehet kapni 50 dodó alatt nem nagyon adják! De ha valami konkrét kérdésed lenne szívesen válaszolok!

1 kedvelés

Igen, igazad van trükkökhöz használják, ráadásul a srácok (VGOD) nyertek is vele igen komoly versenyeket, sokáig leveleztem velük! Csak tudod, ha vége a versenynek, vagy bemutatónak akkor náluk is előkerülnek az RTA kazánok a minden napi használatban! Ezt is meg az RDA-t is direkt a versenyekre fejlesztették ki! Én azt mondom, hogy a tapasztalatom az, hogy minden napi, folyamatos használatra alkalmatlan! Ezért nem ajánlom senkinek, hogy vegyen ezekből a kazánokból napi használatra! Otthon kóstolgatni leveseket tökéletes, jó izű kazánok!

4 kedvelés

Köszönöm a rávilágítást 4 kolléga is fel ajánlotta bohóckodás rá az rda-t lessz mivel játszani. 10 db-ból csak találok valamit kánaán mesh, rda, rdta, építős kazán tfv8 ba.
Happy Season 17 GIF by The Simpsons

2 kedvelés

Nem volt szerencsém hozzá, pont az “elérhetetlensége” miatt. De igazad van, nem gondolnám én sem, hogy egész nap ezzel tolják. De tény, hogy neves márka, én jókat gondoltam róla. :slightly_smiling_face:

Jól is gondoltad, nem rosszak, de igazából a trükkök miatt gőz kazánok inkább mint íz! de ugye ez érthető, mert egy slukkból kell minél több és látványosabb trükköt csinálni! És ami melettük szólt és azért választottam még régen az ő terméküket, mert ők fejlesztik, tesztelik, és nem más márkákkal versenyeznek! Szerintem ez is hozzá járul, hogy ennyire sikeresek ezek a srácok a versenyeken! Az aromákkal is így vagyok(VGOD) amit itt lehet venni az köszönő viszonyban sincsen azzal amit ők küldtek nekem, sajnos! :wink: :kissing_heart:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.