Caiman rdta

Mindig ugyanazon az oldalon kokszodosik jobban a vatta. Miért? Már arra is figyelek ne legyen magasabban, ne legyen több. Nem igazán tudom mit csinálok rosszul. Persze ezen már látszik, hogy cserés, de mikor a bal oldalnak még semmi színe, a jobb már akkor is hasonlóan néz ki. Tanácsok?

Használj valami rendes tankot. :grin:

Nem lehet hogy amikor behúzod az az oldal vastagabb ? Én laikus úgy hogy nem használok rdta-t :grin:pedig van egy :rofl:

3 kedvelés

Ez a legrendesebb tank ami valaha nálam járt! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem úgy fest. :sweat_smile: Egyébként is minek nézegeted? :thinking:

Igen, igazad van, az egyik mindig vastagabb, de azt már direkt ritkitom… Lehet nem eléggé?! :thinking:

Ha tölteni akarom, néznem is kell :joy::joy::joy:

Szoktad húzogatni ki-be? A vattát…miután beraktad. :grin: Ennél szebben nem tudom megfogalmazni, sorry. :sweat_smile:

A vastag fele kokszolodik…huzogasd a vattát ide oda kicsit egyenletesebb lesz az elosztása.Engem amúgy nem zavar… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Értem amit iraz​:slightly_smiling_face: ugen5, de csak minimálisan, nehogy a tekerés bánja :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Akkor inkább csukott szemmel töltsed. Szívesen. :rofl:

1 kedvelés

Húzd be a másik oldalról mint ahogy szoktad… :joy:

1 kedvelés

Tökéletes, akkor ez az oldal nem lesz kokszosabb. :rofl:

Mindig is tudtam, hogy érdemes itt kérdezni. :joy:

1 kedvelés

Na hát már ezekért a válaszokért érdemes volt kérdezni :slightly_smiling_face: tekerek, mindjárt mutatom a vatta állását :slightly_smiling_face:

Csak szólj és segítünk… :slightly_smiling_face:

Ránk mindig számíthatsz, ha baj van, mi mindig itt leszünk, hogy trollkodjunk kicsit. :sweat_smile:

De most komolyan: szerintem amikor behúzod feltorlodik a vatta és tömörebb lesz, ezért nem szállítja a levest úgy. Ezért kell ki-be mozgatni, az picit segít. Úgy is mindig vannak szép körmeid, azzal megtámasztod a tekerést. Vagy ne húz be annyi vattát. Vagy használj kantárt, azt nem tudja elhúzni az összes vatta sem.

Igy van ez segít…kicsit…

Na. Újra tekerve, vattázva, vatta huzogatva :joy::slightly_smiling_face:
Kíváncsi leszek holnapra milyen lesz. Nekem egyformanak tűnik a két oldal.



2 kedvelés

Lehet az egyik oldalt jobban szívod? Más ötletem már nincs. :grin:

Egyébként jól néz ki, én megvenném. :+1:t4:

1 kedvelés