Nem ismert, felkapott kazánok!

Sziasztok! Olyan kazánokat keresek, amik nem tartoznak a túl ismert, és “sztárolt”/ felkapott kazánok közé, de mégis nagyon jó ízű kazánok.
Elsősorban, single dl rta, rdta kazánokat várok, mert én ezeket preferálom, de lehet MTL is.
A felkapott kazánok alatt gondolok az Intake-ra, kilyn-re, zeus-ra, brunhilde-ra Pl.

Kezdem akkor én

A nagy kedvencem az Advken CP TF rta, és az Avidvape ghost inhale rta.

Mind a kettő veri szerintem a fenti ismertebb kazánokat.

Jöhetnek az ismeretlenek.:+1:

3 kedvelés

MTL-ből szerintem a Firebird-ről mindenki elfeledkezik. Pedig nagyon gyönyörű, és ritka jó az ízvisszaadása. Taifun rendszerű, tehát igencsak egyszerű. :slightly_smiling_face: A másik a Squape RTA, úgy tudom MTL és DL is tud lenni. Ő is nagyon tetszetős darab, és igencsak finom is. :yum: Egy eredetit sikerült kipróbálnom kb. 5 éve, bárcsak lett volna annyi pénzem. :grinning: RDTA-ból nem nagyon tudok említeni, nem sok volt, az Avocado 24, Taifun BT ami volt nekem anno. A BT is régi ritkaság, de most a Brünhilde miatt mindenki emlegeti. :slightly_smiling_face: Amúgy nem olyan jó… De ezt döntse el mindenki majd maga. :slightly_smiling_face: Jajj de eszembe jutott, a GOON RDTA V2!!! Na olyan sem nagyon volt mindenkinek. Elég érdekes kompozíció, én végül letettem róla. :slightly_smiling_face: Na még aztán ott a Thor RTA, na az elég bitang jószág volt. :grinning: Hmmm :thinking: Mi volt még? Ja igen, Riscle… Ebből a márkából nekem Pirate King V2 RDA-m volt. Maga az RDA nem jött be, de a dizájn engem nagyon magával ragadott. :blush: Asszem ennyi :grinning: Egyenlőre… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

:laughing: Egyiket se ismertem.:rofl: Na jöhet mások "ismeretlen kazanjai is.:+1:

1 kedvelés

Megtettem amit meg lehetett :grinning:

1 kedvelés

Ultroner Gather rdta ami lehet Mtl és szűk dl is. Igazából nekem egy kicsit a Vapefly galaxies rdtanak a másolata de annál jóval nyitotabb rendszer és nagyon nagyon finom ízeket tud. Egy mutatós stabfa díszítéssel a tetején. Én most ezt nyüstölöm de annyira meg vagyok vele elégedve hogy lehet veszek még egyet.
Ezenkívül az OMG gyártónak a CDA kazánja ha ez a neve ez is egy hibrid rendszer lehet rta és egy klasszikus felülről csepegtetős rda ez kb úgy működik, hogy elcsavarod és elzárja a lé útját. Király ízeket tud lehet dualban is tekerni egy igazi Dl tank még akkor vettem amikor próbáltam a durvább dl kazánokat de rájöttem, hogy nekem az Mtl felel meg a legjobban.

2 kedvelés

Na ezekre is ránéztem. Az a stabfás okosság érdekes. A másik meg még érdekesebb számomra​:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Ez a Gather nagyon menő! :flushed: Piros stabfával meg nem is akármilyen. :heart_eyes:

És nagyon jó ízeket is tud.

1 kedvelés

Sziasztok nekem van egy UD Zephyrus v2 Sub Ohm kazánom, tök frankó szűk dlre és mtlre is. Gyári Rba val használom. :ok_hand:

3 kedvelés

iJoy EXXO szerintem rajtam kívül kb senki sem használja, vagy ha igen pont sehol sincs megemlítve, pedig nagyon jó DL tank, single, dual, 2ml, 5ml lehet választani kinek mi :smiley:

4 kedvelés