Uti cumó. Ki mit visz magával ?:)

Sziasztok! Ki milyen pakkot hord magával szereléshez ?:slight_smile: Mit érdemes? Nekem ilyen, eddig elég volt ennyi holmi.

7 kedvelés

Én semmilyet. :no_mouth:

1 kedvelés

Szia Dorina!

Hova? :grinning:

Megtekerem, és kész, ha hosszabb időre megyek, mondjuk nyaralni, akkor meg van egy nagy dobozom, amiben minden benne van, akkor azt viszem.

2 kedvelés

Semmit kb. Megtekerve. Illetve munkahelyen fiókba vannak tartalék dolgok :slight_smile:

1 kedvelés

Ha 3-4napra megyünk messzebb melózni,szinte ami a tekeréshez vattázáshoz kell MINDENT !
És ha világvége van 3 nap alatt ? Mit gőzölök ha bekrepál a tekerés? Sose lehet tudni alapon pakolok​:joy::joy::joy::joy::joy::joy:ja,3 gép 3 tank :blush:

6 kedvelés

Szintén világvége hívő +1nap:

Minden nap és mert a munkaidőm kötetlen (megyek, mint a töketlen.:crazy_face:) 3tank+3mod+3féle manna.

Alap cucc heti mtl tekeréshez:

A “vas”-on kívűl (ízék, bigyók, hogyishívjákok) is nyaraláshoz dugig tömve:

6 kedvelés

Ennyi bőségesen elég ezek mindig nálam vannak :sunglasses: a vattazacsiban+kisdobozban, 3-fajta huzal+vatta van ám de tényleg! :smiley:

10 kedvelés

Azért jó nem csak én vagyok felkészülve a világ végére. Eddig akárhányszor otthon felejtettem akkor biztos hogy sikerült szétégettni a vattàt. már olyanhoz is volt szerencsém hogy belemászott egy darázs.

7 kedvelés

2 mod van nalam mindig, ha az egyiknek baja van használom a masikat.

2 kedvelés

Egy csomag papírzsepi. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés