Milyen kiegészítőket vegyek?

Tudom tudom, már nagyon uncsi vagyok, de még mindig vannak ám kérdőjelek sajnos. Itt van a clapton még is mért van Kis millió fajta hogy minél nehezebben döntsön az eber lánya :grin::rofl: Még is melyiket vegyem meg??




Vata mindegy milyen ?


És akkor jól gondolom hogy ez a kis segéd készlet is jól jönne nem ?

2 kedvelés

A készlet hasznos ha van, de én nem claptonnal kezdenék, hanem valami szálhúzallal, mondjuk ss316l vagy ni80. Esetleg kanthal, de az megintcsak nem kezdőbarát.

Vattának jó a bacon, titanium fiber, japán muji, solob és még van egy rakat, ki kell próbalni melyik jön be, itt már sok függ az izléstől, tanktól, nagyon sok kombináció lehetséges. A bacon talán annyiból macerás, hogy nehezebb vele dolgozni, de azért nem lehetetlen. Csak ki kell tapasztalni a mennyiséget. Aztán majd lehet tesztelni másokat is.

7 kedvelés

Hát én bacon-al kezdtem, nem találtam különösen nehéznek​:grin: maximum annyi mintha “sűrűbb” lenne

2 kedvelés

A bacon helyett 1x próbáld ki ezt is esetleg

Vapefly vatta

2 kedvelés

Köszi mindenképp, a bacont csak bónuszba kaptam​:grin: legközelebbi rendelésnél kipróbálom​:+1:

2 kedvelés

A bacon egy nagyon dolgozhato,megbizhato vatta.En is azzal kezdtem par honapja.De…ez amelyik a legkesobb kezdi hozni a teljes izeket(kb egy tank) es egy kis mellekize is van.Nalam izmeghozas szempontjabol 1.rayon(kb 2 slukk),titanium,super sorb.A rayon annyira jo,hogy ha ures a tank es mas iz megy bele nem erzodik a regi.Egyaltalan nem koszolodik.

4 kedvelés

Ah értem! Azt hiszem listát kell csinálnom, hogy ne felejtsem el ezt a sok információt :rofl::rofl:

4 kedvelés

A titaniumnak is kell egy fél tank, meg a mujinak is, viszont a muji bírja tovább. Meg azt a legkönnyebb adagolni. Mondjuk a sorb sem rossz, mert a 2.5-es magba pont belemegy.

2 kedvelés

Vape 42-n van rayon,de mar tudom honnan szerzik​:rofl:a link csak egy pelda,altalaban tizenpar euro korul van ez a kiszereles,vagy a 100+ meteres 30-40€
https://www.amazon.com/Graham-Cellucotton-Beauty-Rayon-Regular/dp/B00RONH4NW

1 kedvelés

Omg 100 méter?! :scream: :rofl::rofl:

1 kedvelés

Titaniummal nem volt ilyen gondom,dohanyt(!) eleg gyorsan hozza,viszont a sorb-ot sikerult 10!!!watton megegetnem​:rofl::rofl:ne kerdezzetek hogyan,igy meg nem jartam​:rofl:

1 kedvelés

Aha tesztelgetem meg kicsit es lehet veszek egy olyan dobozzal.Mast nem majd jo lesz a macska szemet takaritani​:rofl:

1 kedvelés

Nekem a Titaniumnál is jobb,könnyebb vele dolgozni a Vapefly​:slightly_smiling_face:
A Sorb-ot még nem próbáltam ,de majd szeretném 1x.A Vapefly-t azért is szeretem,mert azonnal hozza az ízeket.Nincs bejáratás.

1 kedvelés

Nekem minden egy noteszkában van.Mikor,mit honnan vettem,melyik áruházban mennyiért kell rendelni,hogy ne legyen szállítási ktg,hogy,ha mégis akkor mennyi…mit hogyan kevertem.Melyik tankban milyen ízt hozott.Melyik tankot mekkora magra tekertem és melyik vattával.Hogy hány ohm-os lett az adott pl.5-ös tekerés…minden​:wink::joy::joy::joy::joy:

6 kedvelés

Jézus :scream: precíz vagy! Nekem itt van a telon, de nem minden​:rofl::rofl: majd idővel!

4 kedvelés

Muszáj,mert a 8 hónap alatt mindent IS elfelejtek…így nem kell a telómban keresgélni.Bár ott is van olyan album a fotóknál,hogy e-cigi…csak átnézem a képernyőképet és nem kell annyit visszakérdeznem​:wink:

2 kedvelés


Őket ajánlották, hogy biztos boldogulni fogok vele, majd kiderül lassan

8 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.