Utazó Tankok Auguse Era Teszt!

Sziasztok,

Mai szösszenetem főszereplője egy Auguse Era Mtl tank, az Utazó Tankok világából! :wink:
Amit @altair81 Alias: Gabesznak köszönhetünk! (Hálásak vagyunk Gabesz a lehetőségért!)
Zoli @anon31274546 már bemutatta egy videóban, de galád módon az építést kihagyta. :wink:
(Gondolom nektek is összeállt a kép a közelmúlt eseményei alapján, hogy miért.)
Na de vissza az eredeti témához! :slight_smile:

A Tank első ránézésre egy Fev-re hajaz, de mégsem.
Ahogy azt @Tibor_Varga nagyszerű összehasonlító írásából már ti is leszűrhettétek.

Megpróbálom megosztani veletek, az építéseim (próbálkozásaim) eredményeit.

Elöljáróban, a deck egyszerű, könnyen építhető, vattával egy kicsit figyelni kell, de véleményem szerint nem jobban mint más tankoknál.

Minden építést 3 módon próbáltam ki:

    • kombinált levegőzés (alsó és oldalsó levegőzés)
    • csak alsó levegőzés,
    • csak oldalsó levegőzés (mint a Fev)
      A vatta még mindig: Cotton Bacon Prime
      A Liquid: Journey: Discovery Desert Ship

Nem rossz tank alapvetően, de kombinált levegőzéssel (1.) háttérbe szorult egy-két íz nálam.
Az alsó levegőzéssel (2.) a TH jelentős arányban meg emelkedett, de még számomra nem kellemetlen mértékben. Az íz visszaadás tekintetében erős visszalépés, egyes ízek szinte teljesen eltűntek.
A legjobb ízek az oldalsó levegőző betétekkel (3.) jöttek át nekem, de a Fev-től egy kicsit elmaradt.

Itt azért hozzá tenném, csak a fent említett Liquid-el teszteltem a tankot!
Valamint a Tank kialakítása még számos variációt tesz lehetővé, és én csak pár lehetőséget próbáltam ki.
Biztos vagyok benne, hogy többet tud ez a tank, de nekem sajnos nem sikerült többet kihoznom belőle.

Köszönöm a lehetőséget, hogy kipróbálhattam ezt a Tankot is!

Derűs Napot!

11 kedvelés

Köszi @Szabolcs_Sebestyen ! Király összefoglaló lett! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés