Ultrahangos tisztító kibeszélő

Szervusztok én momentán csak ajánlani tudom nagyon praktikus kűtyű,nem csak az rta takaritásárra szolgál ugyan ugy ékszer stb…takaritására is :100::+1:

4 kedvelés

2 kedvelés

Nem az volt a kérdés, hogy öljük meg a tankokat. :rofl:

8 kedvelés

Halika​:slightly_smiling_face:
Sógor szeretne egyet.
Mutatom neki azt a hármat,amit ti mutattatok itt,hogy nektek ilyen van.(asszem 3 féle volt)
Tudtok most olyat,ami elérhető közelségben és jó áron van?Linket esetleg?


Az elsőt a Cseheknél láttam,a másodikat sógor az emagon.
Ehhez sem értünk​:wink::joy:

Hát az enyémet még fel sem adták, mert épp elfogyott… :rofl:

3 kedvelés

Amiket átküldtem neki,egyenlőre az ára miatt erre szavaz.De mondtam,hogy várjunk még.Várom mit írtok.Hátha jönnek majd a többiek is.:slightly_smiling_face:

Ezt a Nedist végül miért nem vetted meg?Az ára tecc a sógornak…

2 kedvelés

1.5-8mp?Az elég?

Az perc… csak gondolom rosszul fordították.

3 kedvelés

Nem tudom,mert magyar áruház.Ilyen rosszul fordítanak?

Itt a gyártó oldala.
https://nedis.com/en-us/product/home-living/cleaning/luxery/550677761/ultrasonic-jewellery-cleaner-130-mm-200-mm-125-mm-mains-powered-230-v-ac-50-hz-euro-type-c-cee-716-white-plastic

“Digital timer for time setting from 1.5 to 8 minutes” googli fordító => “Digitális időzítő az idő beállításához 1,5 és 8 perc között”

Ez egy webshop több ezer/tízezer termékkel…kicsire nem adnak.

5 kedvelés

Előbb-utóbb szereznem kell egy uh tisztítót, már látom :slightly_smiling_face: tényleg olyan jó? Íztelenít, tömítéseket is hellyel-közzel?
Amíg nincsen, izopropilt használhatok nyugodtan helyette?
Vagy jobb a citrom, jar?

4 kedvelés

Mid jó szerintem

6 kedvelés

Szia.Én pont napok óta agyalok,hogy el kéne adnom az uh.tisztítómat,mert úgy sem fogom használni​:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
Még ki sem bontottam a dobozt​:joy:
Csak azért nem hirdettem még meg,mert mi van,ha 1x mégiscsak jól jönne és mert ennek biztos nem 1000ftos lenne a szállítási költsége​:cry:

4 kedvelés

Ha mégis menne, szólj, lehet hogy kell. Akkor majd megprivized milyen mennyi estébé :slightly_smiling_face:

De amúgy agresszívebb ízeknél eszerint kellhet.
Ha ma végre beesik a Latakia, Burley, Type M és társai… :roll_eyes::grin:
Eddig lusta ízcserélő vagyok…csemegére ráöntöm a csemegét, dinnyére meg a banánt :grin:

(Viszont páromnak van pár ezüst ékszere).

Remélem, nem ultra hangos :joy:

5 kedvelés