Hybrid alap

Sziasztok!

Beszippantott a vape, már az új keverésen gondolkodok. Pedig még sok-sok lötyim van. De van egy olyan dolog, ami nem tud nyugodni hagyni. A hybrid nikotin.

Elvetemült tervem, hogy rendelek magamnak a liquidhallról egy 250ml-es, 3mg/ml nikotinos alapot (tudom, hogy ezt magamnak kell összekeverni, és a boosterrel lesz meg a 250ml), mellé egy 10-es pack nikotinsót (10x10ml, 20mg/ml), és még hozzácsapom a maradék 2 ugyanilyen niksót, tehát a végeredmény: 210 ml alap + 40 ml 20mg/ml nikotin booster + 120 ml 20mg/ml nikotinsó. Ha számításaim nem csalnak, akkor így 370 ml ~8.6-os erősségű alapfolyadékom lenne, ebből ~2.1 nikotin és ~6.5 nikotinsó.

Van itt olyan, aki próbált már egyáltalán ilyen hybrid boostert, alapot, liquidet, akármit? Szívesen meghallgatnám a tapasztalatokat.

Illetve aki csak “laikus”, még nem próbálta, annak mi a véleménye erről?

Nagyon kíváncsi vagyok, akár lehet ez a poszt egy vitaindító is.

:slight_smile:

Fontos lehet, de kimaradt. MTL felhasználás a cél. :smiley:

Épp akartam idézni @Deepfreeze - t, de már pötyög… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Van erről topic :slight_smile:
De megszólítva érzem magam, mert én gyakorlatilag csak hybridet használaok (igen @Vaperina_Kinga, épp most pötyögök :slight_smile: )

Szóval lehet kapni előre gyártott formában is, aminek sajnos nem sikerült kitalálnom a keverési arányát, de teljesen rendben van jól használható, nem kell a keveréssel vesződni.
Ha finomkodni akar az ember, akkor ki lehet keverni freebase és só-ból. Én mindkettőt szoktam.
A keverési arány nálam három különböző szokott lenni: 1:1, 1:2, 2:3 (az utóbbiaknál a só javára), attól függően, hogy mennyire akarom karcosra.

Ha a freebase túl karcos számodra, a só meg túl selymes, akkor welcome, nekem pont ez volt a problémám. Eleinte nem tudtam van-e teteje a dolognak, de amikor hivatalosan is megjelent hibryd bosster, felbátorodtam. Azóta csak így keverek. Hajrá, próbáld ki :slight_smile:

6 kedvelés

Nagyon köszönöm a választ! Láttam már előre kevert hybridet, de sajnos a Liquidhallnál nem árulnak ilyet. Bár ez nem is akkora probléma, mert ahol árulnak, ott nincs feltűntetve hogy milyen az arány, mint már említetted. Tök zöldfülűként nekem az az arány teljesen jó, mint amit fent írtam, jelenleg kb 7.5-es niksós liquideket használok. Jók, de lehetnének egy nagyon kicsit erősebbek, és ez a kis nikotin szerintem pont meg fogja adni azt, amire én vágyok, és pont tökéletes lesz. :slight_smile:

1 kedvelés

Szia @Deepfreeze!
Eléggé komplex a problémám és furcsa, hogy több, mint fél éve nem tudok rájönni miért nem megy totál ráállnom a vapera.
Szóval mostanában jöttem rá. Kell nekem a 10-12es nikotin, de nagyon karcos és ezért szerintem nem tüdőzőm le kellően.
A legtöbb nap 2 volt cigi nélkül, de kapartam a falat. Kaptam pár hete 4-es nickkel levest, szuper tök jó, lágy stb. De kevés. A legelején egyszer próbáltam a sós dolgot de nem éreztem semmi különbséget. Most lehet visszaternek rá. Lehet ez az azonnali “ütés”, felszívódás hiányzik. Mit tudnál tanácsolni? Keverjek hibridet, és milyen arányban vagy totál sósat?

1 kedvelés

Hát ha 10-12-esben gondolkodsz, akkor szerintem a sima só megteszi. Jobban is üt, nem karcol, de 10-12-t azért már mégiscsak érezni.
Az én tapasztalatom, hogy a freebase nikotin úgy 3mg-ig nem kaparós, utána már kezd, de 6-ig azért kibírható. Ennek tükrében jöttek ki a fent említett arányok.
Ha hosszabban elhúzódó hatást szeretnél, próbálkozz a hybriddel, ha elég egy gyors ütés akkor só, vagy lehet a hybridet ballanszírozni, de ezt már a te egyéni ízlésed szerint.
Nekem a nikotinnal nem volt bajom, a TH miatt variáltam, hogy az hozza az érzést.

4 kedvelés

Értem, nekem a th annyira nem játszik, azt inkább lehet az ízzel érném el. Azt hiszem ezt kipróbálom a sima sót és, ha nem ok akkor ezt a 2:3 arányt, hogy picit üssön és hosszabban tartson.

3 kedvelés

Nekem sajnos 12-esbe sem üt a nicsó sem​:cry:

2 kedvelés

Szia @anon88785338! Őszintén, neked sikerült totál átállni vape-ra?

3 kedvelés

@Ivett dehogy!Többször írtam már,hogy én igazi hibrid vagyok.Szívok én mindent IS.2 Heets reggel.Pár szál analóg és vape

3 kedvelés

Értelek :pensive: Kicsit örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal​:joy: Lehet az van, ezen is gondolkoztam, hogy át kellene állni erre a nikotin adagolás technikára a szervezetünknek, de ez eléggé sok idő :laughing:

1 kedvelés

Nem akarok senkit megsérteni !!!
Gyengék vagytok :blush:
Vagy mi vagyunk a kemények :crazy_face::crazy_face::crazy_face:

6 kedvelés

Igen,gyengék vagyunk.És nem elég erős az elhatározás.Szeretnék "egészségesebben"élni,de szeretek cigizni.

3 kedvelés

Igen gyengék vagyunk! De ezen az alapon akár totál le is szokhatunk, mert a falkaparászos napok és idegességek ugyanúgy elmúlnának. Na mindegy! Mindenkinek más az idegrendszere és életvitele. Ha semmi nyomás és egyebek nem lennének rajtam és nem lenne a közelemben senki, akit “leüthetek” idegességemben, akkor leszoktam volna totál :grin:

2 kedvelés

Igen csak úgy sokkal többe kerül​:wink:
Így nem havi pár ezerbe van nektek.
De ezt nektek kell lefocizni fejben :hugs:

2 kedvelés

32 bejegyzést új témára osztott fel: Lelkiségek. :hugs:

Na szóval kérem szépen, nézzétek már meg, hogy jó lesz ez így arányban? kb (2:3só akar lenni)


1 kedvelés

Szerintem jó lesz hogy a vodkát kihagytad :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Hej Zolika, azt nem rakjuk vapeba, azt isszuk :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: lehet ez valami ruszki app​:laughing:

3 kedvelés