Újdonságok

Healthcabin-on már listázva van.

Kuponnal és havi pontokkal összevonva nagyon olcsón el lehet majd őket hozni.

4 kedvelés

Vaperz Cloud Odin Mini V2-ről már vannak kedvcsináló képek

6 kedvelés

Köszi.

Nagyon szeretnék majd egy ezüst Tomahawk SBS mod-ot és majdnem behúztam mellé egy-két klón tankot is, ami már egy ideje kiváncsivá tesz. Például egy Skyline R-t vagy egy Tripod 2-t vagy egy Diplomat-ot…:thinking:

Most viszont még várni fogok a Cthulhu Valor rta megjelenésére, mert mostmár ez is érdekel. Tudom, egyre hosszabb a lista…:stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Samu tomahawk-hoz úgy néz tankot hogy minimum 33mm magas legyen…

Ha mást nem, a fiókban csak találok hozzá valót. :wink: Mondjuk az Aer biztosan jól mutatna rajt… :heart_eyes:

Ha van egy aer a fiókodban, akkor szeretnék abban a fiókban én is turkálni. :sweat_smile:

1 kedvelés

Mikor jössz? :rofl:

1 kedvelés

Feltételes mód. Fiókom már van. Egyenlőre AIR van benne.
Neked szólok majd elsőnek, ha már AER is lesz benne…

Nehagyd ki az AER-t és a Tripod v2 se…jó…

A karácsonyos listámon rajta lesz. Nagyon tetszik. A többit a Jézuskára bízom…

Akkor meg lesz,megbízhatóan szállít.

1 kedvelés

Újabb Lost Vape Gamer kiadás:video_game:

Akit elkapott a birtoklási vágy egy görög shopban már kapható

2 kedvelés

A helyzet ennél sokkal súllyosabb: :wink:

…most látom, van a Görög oldalon is.

3 kedvelés

Ez volt az első. Úgy hallottam jól be is tiltották, mert így tényleg úgy tűnt, hogy a gyerekeket célozták meg, pedig csak a nagyra nőtt gyerekeket. Remélem a Lost Vape nem jár úgy mint a a Wiz Vapor.

6 kedvelés

Ezt én sem értem, hogy gondolták … :roll_eyes:

1 kedvelés

Arra tippelek el-el merengve ezen a dizájnon, hogy talán a rothadó nyugaton a vép nem csak az egészségről szól és főleg nem a már-már számomra kifizethetetlen dohányárú kiváltása a cél, hanem inkább valamiféle hipster életérzés, amibe bőven belefér a szülők “retro” világának hangulata kb. 60-80 Euro-ért.

Itthon már elég, ha csak szimplán gőzölsz és már ez is jó ok arra, hogy megbámuljanak.

3 kedvelés

Itthon sem éreztem soha a jelentősen erősebb egészségügyi késztetést…sőt, már 10 éve sem.
Sokkal inkább érződött egy új formátumnak, mintsem átszoktató/leszoktató segédeszköznek.

De fentebbi dolgot én is gyerekcsalogatónak/gagyinak gondolom

1 kedvelés

Valóban csak a móka kedvéért csinálhatták.Wiz Vapor Beeperel is az idősebbeket célozták meg akik még csipogót használtak.

A legtöbb mai fiatalnak fogalma sincs az eszköz létezéséről. Ha csak nem nézik újra a Vészhelyzet című sorozatot :sweat_smile:

A fiataloknak az eldobható cuccok kellenek amit Jai Haze is felhozott témaként. https://youtu.be/HUAXqXl-3nM?si=dSfgCZunVzrQDlBi

1 kedvelés

Azért én a mostani időszakban bőven a boro hype-t látom még…


2 kedvelés