Újdonságok

Arról nem, főleg ha jegyet sem vált rá az ember… :wink:

8 kedvelés

ZQ essents se 18650 mod

8 kedvelés

Innokin coolfire z80 18650 kitt zenith II tankkal

6 kedvelés

néha meg kevés

4 kedvelés

nagyjából igaz,de ha tekerek egy Mtl fused claptont 1,7ohmra,na ott már kevés a 4,2 volt is.Én ott 16 watton szeretem,de az már bőven 4,2 felett van.

5 kedvelés

A templombajárósom​:heart_eyes:Nem tettem le róla,de nem érzem még a kísértést hogy lecsapjak rá.Majd pár hónap múlva,ha lesz a franciáknak.Hátha lesz annyi bónuszpontom addigra náluk ,hogy fizetni nem is kell​:rofl:Úgy tudom ez kisebb is mint a sima essent.

5 kedvelés

NI80-nal igen,én már csak kanthalt használok,az többet kér. :smiley:

1 kedvelés

A Lost Vape is beújít…Elvileg ma prezentálják.

9 kedvelés

Uuu de szép horgász cigi :sunglasses:

5 kedvelés

Kijönnek a partra megnézni a halak… :wink: :rofl:

4 kedvelés

Nekem kicsit csicsás… Ha monokróm a kijelző akkor OK. Legalább az legyen visszafogott. :rofl: :wink:

3 kedvelés

Akkor neked sem jön be, DNA 100C vagyis színes. :slightly_smiling_face:
Engem két dolog érdekelne, az egyik az ára (gyanítom 30+K), a másik pedig az akku kezelés.:slightly_smiling_face: Nem igazán tud szerintem szellőzni, úgyhogy ez egy negatívum lehet szerintem.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Sajna az ember jobbat remél… Fenének kell ragaszkodni a fényjátékhoz a kijelzőn. :wink:
Szerintem ez bőven 150 dolcsis cuccer…
Tudod, a vásárló véleménye: ennyiért oldják meg a szellőzést, vagy legyen benne légkondi és hűtő! IS! :rofl: :rofl: :wink: :wink: :wink: :thinking:

4 kedvelés

A gond nálam ott kezdődik,hogy a DNA meg a hal takony nem illenek össze .:rofl::rofl::rofl:Illetve valószínű a leendő ára ,mivel nekem ütni-vágni kell majd :rofl:

3 kedvelés

Tessék, csak hogy lásd, a halaknak és a haltakonynak kell egy ilyen! :wink: :rofl:

Nem spórolunk semmin! :wink:

3 kedvelés

Köszönöm de nem!Rájöttem hogy nekem azok a modok jönnek be,amelyek számomra szépek,DE! nem tudnak semmit​:rofl::rofl:Úgyértem mutassa a wattot és az ellenállást és akkor boldog is vagyok​:sunglasses:Szerencsére az aspire-jaim még puff-ot sem tudnak ,máskülönben még az lenne mint rég,hogy Jajj ma hány szál cigi elment​:rofl:

7 kedvelés

Hát akkor üdv a klubban!!! Használhatóság mindenek felett! :rofl: :grinning:

5 kedvelés

Detto, azért megveszek egy modot 20k-ért, mert tetszik, egyébként meg vw, meg tűzgomb legyen, és fekete-fehér kijelző.

8 kedvelés

Úgy-úgy !Az enyémek monoban jelzik a wattot,ellenállás ,volt meg aksi állapot .Mondjuk a feszültség kijelzése egy igazán “hasznos” dolog :rofl:.Mindig 0 V-ot mutat,a tüzelés pillanatában mutatja az aktuális feszültséget csak ilyenkor ugye a szemünk kicsit másfelé áll​:rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Extracuki porlasztós “kezdő” set az aspire-től

https://www.lepetitvapoteur.com/en/all-our-kits/10005-boxx-aspire.html

4 kedvelés