Új RTA- égett izt produkál

Üdv mindenkinek! Eddig egy Vaporesso target 80 gtx 26 pod készülék szettet használtam, viszont váltani szerettem volna RTA ra . Vásároltam is egy tankot GeekVape creed rta - gondoltam meg könnyítem kicsit a dolgom igy vásároltam hozzá geekvape Hybrid alpha braid tekerést 0.35 ohm 3 mm átmérővel hozzá javasolt Bp mods vattát meg építve a tankot sajnos még készülék nélkül (nem volt raktáron az amit szerettem volna ) gondoltam rá próbálok a target 80 moddal és kb 2 slukk után mar egett keserű izt tapasztalok 70 pg 30 vg folyadékkal lazán vagy sűrűbben vattázva is valyon mi lehet a gond mit ronthatok? Vagy maga a mod ennyire alkalmatlan egy rta -nak meg a kipróbálásához is ? A valaszokat elore is köszönöm:)

Szia,milyen teljesítményen használtad az rta-t ?

1 kedvelés

Összerakás előtt leégetted a tekerést,beáztattad a vattát,ha igen,lehet sok a watt. :thinking:
Nem okoskodok,csak jártam hasonló(ugyanilyen)cipőben. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia . Igen úgy érzem oda figyeltem ezekre a target 80 moddal szerettem volna kipróbálni 30 watton

Szia 30 watton szerettem volna kipróbálni a target 80 moddal

Ha égett íze van akkor a léellátás nem megfelelő,vagyis sűrű a vattád,vagy nagyon odapörköltél neki.

3 kedvelés

Köszönöm az eddigi tanácsokat teszek majd egy újabb próbát