Tudtok ajánlani jó TC modot?

@Andras_Barton Köszönöm szépen a videót. A más fajta bemutatót én is szívesen vennem. Főleg a módokról kellékekről. Rajtad kívül nagyon sokan a weben csak kazánokat tesztelnek, mintha csak az kellene a gőzöléshez. Köszönöm profi munkádat még egyszer.

5 kedvelés

Szia! Tc-re az egyik legjobb az SX-Mini. Ni 80 az pont nem jó TC-re! Ni 200 jó csak nem gyakori! A Titán elég borsos áron beszerezhető. NiFe és az SS huzalok amik széles körben elterjedtek!

3 kedvelés

Andris, igaza van a többieknek, csinálhatnál még efféléket, profi munka! :slight_smile:

3 kedvelés

Csatlakozom a többiekhez. Nagyon jó lenne még látni tőled videókat. Jó, összeszedett, érthető! :slight_smile: Szuper volt! :slight_smile:

4 kedvelés

Tc lezárás (sőt semmilyen lezárás) nincs a jelenlegi Ehpro Coldsteelemen sincs…

2 kedvelés

Sziasztok! DNA-val és Yihivel is egy ideje csak TC-zek és kizárólag MTL-ben. DNA témában tudok én is mesélni, mert pár hónapja már csak TC van - nekem 1000x jobban bejön, olyan ízeket lehet előcsalni amiket előtte sose éreztem és 100% - 1% aksiig nem változik az íz. Sajna a Yihi már nem annyira friss élmény, de azzal kezdtem és közel DNA-s élményt adott… :slight_smile:

Előtte próbálkoztam Smoant Battlestar Minivel és Geekvape Soloval, de a fentiek ég és föld.

Amúgy TC-re kb más chip talán annyira nem is lenne tuti, esetleg a Dicode, de az már tényleg ultra luxus kategória, amúgy én is pont ezzel küzdök, mert eladtam a Yihi MX Class-omat és jó lenne pót, rohangálós módnak valami, kiemelném csak TC-hez… Sajna erre fókuszáló teszt meg kb sehol… Nektek lenne ötletetek? Asmodus Amightit nézegettem, erről van ismerete valakinek?

3 kedvelés

Szia @Airmans!
Az egyik ismerősöm most vett egy ilyen modot, ma rákérdezek nála, hogy próbálta-e a TC modot,es vagy én, vagy ő fogunk írni róla, hogy milyen. :slight_smile:

3 kedvelés

Oh köszi. Illetve nem tudom melyik színt vette, de azt is kérdezd már meg, mennyire gumirozott fémből van? Mert a feketére azt írták. Colossalom volt, azt szerettem amúgy.

2 kedvelés

Már olvasta az írásod, fog is reagálni szerintem. :slight_smile:

2 kedvelés

Sziasztok ma volt egy kis ídőm tesztelni Tc -ben ,megvallom nem rossz kis mód ,ss és Ni huzzalal is teszteltem nagyon jól adja vissza az ízeket :ok_hand:maga mód gumírozott bevonattal van ellátva legalábbis azt az érzetet adja amúgy valami fémötvőzetből készült :slightly_smiling_face:Nagyon egyszerű könyen kezelhető maga a kijelző is :slightly_smiling_face: igaz nekem kicsit fura még de nem bonyolult :slightly_smiling_face:Az akkut szerintem nagyon jól kezeli :100::+1:csak egy példa Dl -ben 21700-as akkuval 4-5 másodperces slukkokkal 328 puffot birt ,tehát ennyit még a Lost Vape Gruss sem birt mert azzal 248 puffot tudtam ,és hozzáteszem hogy árban nem külömböznek :slightly_smiling_face:Én magam részéről meg vagyok vele elégedve ,csak ajánlani tudom…Az árviszonylatban nagyon eltalálták és megfizethető áron kapható :slightly_smiling_face:


6 kedvelés