Tudok -e venni hozzá külön alkatrészt (wotofo troll x)

Adott egy Wotofo Troll X RTA kazán. Megvásárlást követően kölcsön adtam apósomnak, mert ki akarta próbálni a vapelést, de egy szerencsétlen mozdulattal a fém lapot, ami a tank felső részének lezárására szolgál (egy sima fém lap, amiben a menet van) bele esett a csatornába. A tankot így nem lehet össze szerelni. Nem láttam sehol, de szeretném megkérdezni hátha ti tudtok valamilyen megoldást rá, hogy magát azt a kis fém lapot be tudom-e valahol szerezni vagy sem.

Köszönöm előre is a válaszokat! :slight_smile:

Szerintem annyit tehetsz, hogy olcsón veszel egy használt tankot…ha lesz aki eladja…mert szerintem kizárt, hogy csak a top cap / “fém lap” beszerezhető külön. Így legalább lesz pót palástod, tömítésed, csavarok, deck, stb hozzá pluszban.

1 kedvelés

Elég különlegesen van ez megoldva. Nem a letekerhető top cap hiányzik. A tank felső rèszère van egy fèm lap, amin maga a top cap csùszik oldalra, ha megnyomom egy helyen. Az a fém lap repült le egy feltöltèsnèl, de akkor nem valószínű, hogy találok rá:)

értem…így pláne csak ugyanazt javaslom. Egy új tank kb 20$ szállítással (akciósan)…gondolom ennyit nem ér meg, így marad a használt vadászása
Wotofo Troll X RTA 3ml/4.4ml 24mm rebuildable tank atomizer (sourcemore.com)

1 kedvelés

Köszönöm a tömör választ! :slight_smile:

Helló!Szolnokon van egy felesleges Troll-om ha érdekel.Már ideg összeomlást kaptam tőlle!:rofl:akár hogy tekerem mindíg folyik(70/30 alap)de lehet a coil kicsi bele…:grin:

Szia,

Igazából nem szeretnék vásárolni pluszba egy tankot nagyobb összegért azért, hogy legyen 1 a végén. Annyira nem fontos, hogy újra vegyek egyet, csak sajnálom, hogy ott a tank és használhatatlan.
Gondolom te meg normál áron szeretnéd eladni, ami nekem jelen esetben nem megérős :slight_smile:
Folyni nekem egyébként nem folyt, de sokat nem tudtam próbálgatni, mert 2 használat után már meg is történt a baleset. :smiley:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.