Fat Rabbit RTA probléma

Sziasztok.

Napokban történt velem olyan, hogy beültem a kocsiba, nem tudtam, hogy mitől van ilyen gyümölcs illat. Hát a tank teteje letekeredett a zsebemben, az egész lötty kiömlött. Azóta folyamatosan lejön magától. Mivel lehetne ezt orvosolni?

Van tömítőgyűrű a topcap-ben…amit cserélhetnél? vagy fém a fémmel érintkezik?

van tömítőgyűrű. néztem a dobozban található tömítőket is, de ilyen méretű nincs…

szóval van tömítőgyűrű a topcap-nél csak tartalékot nem csomagoltak hozzá…remek.
Mocsok dagadt nyuszi :imp: Akkor máshonnan kell beszerezni. Majd a többiek írják honnan érdemes

Esetleg ha kisebb egy picivel,de ugyanolyan vastagságú,megpróbálhatod “belefeszíteni” a helyére.
Most néztem az enyémet,ugyanolyan vastagot beraktam a régi helyére.Az újabb mérete kisebb volt.
Egy próbát megér.(segédeszközök:fogpiszkáló,óráscsavarhúzó,aki nem lát rendesen mint én:nagyító) :wink: :thinking: :saluting_face: :slightly_smiling_face:

kicseréltem. szörnyűbb mint volt :weary:

Akkor valahol a net-en keresni kell hozzá. :thinking: :slightly_smiling_face:

remélem átadja a videó a problémámat

Amennyiben van idő kivárni a szállítást.

2 kedvelés

rendelem is, bár most ahogy nézem, itt is van már fat rabbit 2 rta. lehet arra is beújítok. köszi!

A videót látva van 1-2 gondolatom, de Fat Rabbit-em nincs, szóval csak elmélkedésként kezeld kérlek, de hátha segít valamit.

Ahhoz, hogy ezek a bajonettzáras topcap-ek rendesen zárjanak néha rá kell nyomni a topcap-et a tankra és úgy elfordítani (az első szériás single Zeus-om is ilyen volt). Lehetséges, hogy a PG miatt kissé kinyúlt az o-gyűrű ezért eltartja a topcap-et a kéménytől. A másik gondolatom, hogy valahogy megsérülhetett a fém, így nem kap a másik fém alkatrész alá. :thinking:

Kellen közeli kép,több szem többet lát. :saluting_face:

a videó már a cserélt gyűrűvel van, most próbálgatom, amit írtál, hogy rányomom, kevés sikerrel

2 kedvelés

Jól írod. :blush:

Csinálj valami közeli képet,hátha van valami “deformitás”.

2 kedvelés

kép az esélytelen, rá se akar fókuszálni a telefon, de én nem látok semmit

Topcap-ben nincs még egy o ring?

azok nagyon picik vagy nagyok


Nem tudom “hallaccik-e” a kattanó hang,valami olyasmit kellene hallani.

1 kedvelés