Vandy Vape B3 mini üveg

Sziasztok! Ma bekövetkezett az egyik legrosszabb dolog ami egy véperrel történhet, eltört a palást. Azonnal nekiestem az internetnek, sehol, de tényleg sehol se találok. Egyedül a B3 (nem mini) hoz van, de az kb mindenhol. Hol találnék esetleg? Most muszáj lesz a 2ml palásttal használni, vagy egy fém palást ami ugyan olyan ami eltört, de azon ugye meg nem lehet látni, mennyi leves van a gépben :D. Valaki járt így ezzel tankkal? Ha igen hol talált hozzá üveget? Köszönöm, szép napot mindenkinek.

Szia!
Ha tudsz várni kb. 3 hetet:
https://www.aliexpress.com/item/1005004272791171.html?pdp_npi=4%40dis!HUF!HUF%202%2C849.85!HUF%202%2C137.39!!!7.76!5.82!%40211b812f17165498245813361ef5c4!12000030081046728!sh!HU!723347280!&spm=a2g0o.store_pc_allItems_or_groupList.new_all_items_2007599400537.1005004272791171

Upsz!Félre olvastam,ez nem mini!

Ez mini:

5 kedvelés

Gőzlérforgácsoló
@szasza4791 :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Köszönöm szépen! :smiley:

2 kedvelés

Nincs mit!

1 kedvelés

Szia!
A jelenséget leírtad, tanácsot kértél, hiányolom a konklúziót, hogy mások elkerülhessék az alkatrészek pótlását.

2 kedvelés

Öööö…ne törd el? :laughing:
Nekem az a tuti megoldásom, minden tankot +1 tartalék palásttal veszek. Vagy -

Bátran ajánlom,kipróbált, bármit-bármihez megcsinál neked méret után pótlásnak​:+1:

4 kedvelés

Leesett-összesült-ferdén lett behelyezve-silány minőség stb…

2 kedvelés

Szia! Éppen kimosásra szedtem volna szét, mert ízet váltottam, és rá volt úgy istenesen szorulva. Én barom, teljes erőből nekiálltam szétcsavarni. A továbbiakat a fantáziára bízom :slight_smile:

3 kedvelés

Engem érdekelne, hogy ilyen esetekbe mi a leghumánusabb eljárás a széttekerésre. Borítékolható, hogy előbb – utóbb belefutok én is. Több praktikát olvastam már itt, de ha van újabb felfedezés ne tartsátok magatokba. Bekenem liquid-del, amit be kell…

2 kedvelés

Roppant mocskos fantáziám van :sweat_smile:

És ezek tetszőleges permutációi Ez egy ilyen sport, törnek a dolgok, előfordul. Az üveg jó, kémiailag ellenálló, de törik. A PCTG és egyéb műa. társai az ütődést jobban bírják, de jópár leves a műanyagokat félelmetes hatásfokkal repeszti. Az ultem stabil, megbízható, de pisiszínű:flushed:
A menet-a-műanyagon nálam konstrukciós hibának tekintett megoldás, olyat elvből nem veszek(azok imádnak elszakadni). A fém palást meg örök élet, ‘a legszebb’, de erősen szűri a fényt​:laughing:(használj TC-t!)

5 kedvelés

Elvileg lennie kell mártott kesztyűdnek ha a munkádat vesszük alapul :wink:

4 kedvelés

Lesz! Tudjátok, hogy új vagyok a sportágba, ezért fontos számomra a megelőzés, puhatolódzok.

3 kedvelés

A márka mindegy most :grin:pamutkesztyű de tenyérnél mártott gumi.
Nálam bevált régen :smiling_face:

4 kedvelés

Amikor jól összehúzom a kazán illesztéseit tartva a megfolyástól mindig a modot féltem. Belefolyhat a leves galibát okozva az alaplapba. Vagy tömített?

Semmit nem húzunk össze ‘jól’. Csak finoman, ésszel, tömítenie kell, ha nem, akkor ott más a baj.

6 kedvelés

@Gumikacsa jól mondja…plusz arra figyelj, hogy első üzembehelyezésnél és minden elmosás után az O-ringeket meg kell kenni alaplével összetekerés előtt!

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.