Törpe és tórpetörpe!

Korán jött a jézuska! :smiley:
Ma reggel kaptam kézhez a várva várt dvarw 22 FL-t és a dvarw 16-ot.
Reggel 9kor ahogy megérkeztek mosás majd építés azóta folyamatosan felváltva kóstolgatom őket és hát azta :open_mouth:
Volt nekem már dvarwom dl és mtl is de fl és 16-os még nem így nagyon kíváncsi voltam rájuk első benyomásom mind a kettőről, hogy nagyon de nagyon egyszerűen meg lehet őket építeni aliglátóként nekem ez nagyon fontos.
Az ízképzés a khw mods kazánjaihoz illően kiváló.
A 16-os esetében a mod választás nagyon kérdéses volt de végül egy istick melo mellett döntöttem szerintem mutatós a 16 rajta.

9 kedvelés

Szia! 16-ról vélemény? Nem melegszik nagyon?

1 kedvelés

Szia!
Szerintem remek kazán.
Nagyon jó ízképzése van a gőzéről nem is beszélve.
Én 0.3-as NI80-at tekertem bele 1 ohm-ot 12,5 watton hajtva nálam nem melegszik pedig nagyon sokat használom.
Nagyon könnyű szétszedni nem kell erőlködni. Dvarw minőség.
Tapasztalataim alapján ha el szeretnénk kerülni a melegedést MTL kazánokban az NI80 nagyon jó erre kicsit lomhább de nagyon hamar kihűl (Javítsatok ha esetleg rosszat mondok) így ez az apró kazán se melegszik túl észszerű használat mellett.

1 kedvelés

Köszi a gyors választ! Mekkora magra tekered? 1,5 vagy elmegy a 2-es is?

A gyári afc-t nem cseréltem ki ahhoz először 2mm-es magon próbálkoztam de nem volt nekem az igazi így 1,5mm-esre cseréltem.

1 kedvelés

Oszlopok között lehet azért dolgozni, vagy zongorista újjak kellenek hozzá?

Szerintem lehet dolgozni. A dvarwok egyszerűsége jelen van csak kissebb. Kicsi mozdulatokkal jól lehet benne ügyködni.
De persze ezek csak a saját tapasztalataim.
De aki a nagy DL kazánokhoz vagy 24mmes mtl-ekhez van szokva azoknak szokatlan lehet
Én amiatt mertem bwvállalni mert van egy digiflavour etnám ami szintén ilyen apró.

1 kedvelés

Köszi!

Szívesen

1 kedvelés