Törpe és tórpetörpe!


Korán jött a jézuska! :smiley:
Ma reggel kaptam kézhez a várva várt dvarw 22 FL-t és a dvarw 16-ot.
Reggel 9kor ahogy megérkeztek mosás majd építés azóta folyamatosan felváltva kóstolgatom őket és hát azta :open_mouth:
Volt nekem már dvarwom dl és mtl is de fl és 16-os még nem így nagyon kíváncsi voltam rájuk első benyomásom mind a kettőről, hogy nagyon de nagyon egyszerűen meg lehet őket építeni aliglátóként nekem ez nagyon fontos.
Az ízképzés a khw mods kazánjaihoz illően kiváló.
A 16-os esetében a mod választás nagyon kérdéses volt de végül egy istick melo mellett döntöttem szerintem mutatós a 16 rajta.

12 kedvelés

Szia! 16-ról vélemény? Nem melegszik nagyon?

1 kedvelés

Szia!
Szerintem remek kazán.
Nagyon jó ízképzése van a gőzéről nem is beszélve.
Én 0.3-as NI80-at tekertem bele 1 ohm-ot 12,5 watton hajtva nálam nem melegszik pedig nagyon sokat használom.
Nagyon könnyű szétszedni nem kell erőlködni. Dvarw minőség.
Tapasztalataim alapján ha el szeretnénk kerülni a melegedést MTL kazánokban az NI80 nagyon jó erre kicsit lomhább de nagyon hamar kihűl (Javítsatok ha esetleg rosszat mondok) így ez az apró kazán se melegszik túl észszerű használat mellett.

3 kedvelés

Köszi a gyors választ! Mekkora magra tekered? 1,5 vagy elmegy a 2-es is?

A gyári afc-t nem cseréltem ki ahhoz először 2mm-es magon próbálkoztam de nem volt nekem az igazi így 1,5mm-esre cseréltem.

1 kedvelés

Oszlopok között lehet azért dolgozni, vagy zongorista újjak kellenek hozzá?

Szerintem lehet dolgozni. A dvarwok egyszerűsége jelen van csak kissebb. Kicsi mozdulatokkal jól lehet benne ügyködni.
De persze ezek csak a saját tapasztalataim.
De aki a nagy DL kazánokhoz vagy 24mmes mtl-ekhez van szokva azoknak szokatlan lehet
Én amiatt mertem bwvállalni mert van egy digiflavour etnám ami szintén ilyen apró.

2 kedvelés

Köszi!

Szívesen

1 kedvelés

Nekem is van egy. Igaz, hogy klón, 6 Mátyásért mi más lenne? De én imádom az első pillanatoktól kezdve. Ilyen jól még egyik sem hozta az ízeket. Klón létére az illesztései is kiválóak. Könnyen szerelhető, még sosem szorult össze. Sohasem folyt meg, sosem volt dry hites. Bármilyen vattával. A legjobban hozza az ízeket. Mit mondjak? Dvarw.

4 kedvelés

dvarw-oldalról
dvarw-felülről
Hadd tegyek fel ide 2 képet, az én kis kedvencemről, hogyan használom. Ízek, gőzök 100/100%. Koksz is szinte alig képződik rajta. 11 nap után ránéztem, milyen, elég tiszta még mindig.

5 kedvelés

Ez jelen esetben a klónra is nagyon igaz. Igyekeztek nagyon élethűen másolni.

1 kedvelés