Torokfájás, de mitől?

Pont ez a problémám, mindenki azt mondja, hogy mennyire jó tank ez. Jó ízek főleg. Erre nekem semmi, de konkrétan csak előszelét se érzem az adott íznek amikor szívom. Ha csak “tüzelés” nélkül beleszívok akkor is ezerszer jobban érzem az ízt. Naponta mosom el és tekerem újra más-más ízekkel, sajnos nem sok sikerrel. A vatta is a második féle volt amit most próbáltam hozzá. Vattázásról pedig annyit, hogy már tényleg mindenhogy próbáltam, kevesebb vatta, állat sok vatta, rövidebb, hosszabb…egyszerűen mintha valami nagyon nem akarna összejönni. Az lett volna az utolsó tippem, hogy talán a VG többlet miatt, de én is 70:30as liquideket használok. Most kevertem egy 50:50eset, holnap még teszek vele egy próbát, aztán valószínűleg búcsúzunk a brunhilde-el. Nem fogok hazudni, eszméletlenül zavar a helyzet, gyönyörű tank, látom is benne a potenciált, csak egyszerűen valami mégsem. Az ehavi keretemet már előttem a hobbira, de a jövő hónapban még megnézem nem clapton, nem xy, csak sima általatok is ajánlott huzallal.
A legzavaróbb egyébként az, hogy több mint egy hónapja szarakodok ezzel, mindent és mindenféleképp próbáltam, semmi ízt nem tudok kifacsarni belőle. De a vicc az, hogy kaptam egy barátomtól egy geekvape ammit mtl-es kazánt is, és azzal ugyanez a helyzet. Viszont ha rendes “porlasztós” tankokat vagy pod készüléket használok ott azért van íz. De nem akarom elhinni, hogy akkor nekem ez nem való és kész…
A torokfájásom pedig, hát a legvalószínűbb, hogy túl sokat szívom és kikezdi a torkom. Sajnos a nullás lötyi is. Elkezdtem inni, de mint az ökör és van javulás. Dupla annyi folyadékot iszok mint eddig, és próbálok vizet.

4 kedvelés