Tippek, trükkök! Mire figyelj! 1. rész - Porlasztós okosságok

Dehogy!Nem kell.Én kíváncsiságból mostam ki.Ha nem olvasom a cikket,mind az 5 a kukában végezte volna.Így most van 2 porlasztóm pluszba​:kissing_heart:Eddig is mindet kidobtam.Ha hamarabb olvasom a cikket,több porit mentettem volna meg a kukától​:slightly_smiling_face:
Köszönöm a segítséget!:heart:2 pori is jobb mint a nulla​:slightly_smiling_face:
Senkit nem vezettél félre.
Csak azért írtam a végeredményről,mert gondoltam kíváncsiak vagytok rá:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ja!°És senkinek semmi veszítenivalója,ha kifőzi.Vagy bejön vagy nem​:slightly_smiling_face:Mindenki kidobja a kukába,csak így ad egy esélyt még nekik​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mi mindig kíváncsiak vagyunk Rád :heart:

5 kedvelés

Köszönöm :kissing_heart:

5 kedvelés

Beleírtam… :slight_smile:

4 kedvelés

:slightly_smiling_face:Olvastam

2 kedvelés

köszönjük :innocent: :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Kicsit későn. Nem ezt a cikket kerestem, mást, csak még azt nem találtam meg. Ezt meg elolvastam. Én már kiéltem a porlasztós tankomon az agresszív hajlamaimat. Az Innokin Zenithet szét tördeltem, és a szemétbe dobtam. 1 évig kínlódtam vele. Nem egyfolytában, csak néha elővettem. Vagy rövidzár, vagy szakadás, vagy kevés gőz, vagy izzik a talp, és a palást is, csak a gőz kevés, vagy folyik, ereszti a liquidet. Végre egyszer elég gőzt adott. 1 tank elszívása után erős égett gumiszag, majd rövidzárlat. Ott ahol a drótot kidugtam a gumi, vagy szilikon tömítés mellett, szétégett a szigetelés rendesen. Ez éppen clapton volt. De a másik porlasztónál sima kanthal huzallal ugyanezt csinálta. ekkor lett elegem. Nem fogadok el többé porlasztós kazánt senkitől, még ajándékba sem.

2 kedvelés

Sziasztok!Új vagyok itt és még az e cigi világában is,35év erős dohányzás után nagy elhatározással álltam át 3 hónapja,nekem meglepően könnyen ment azóta egy szál cigit sem szívtam és nem is kívánom.Nagyon örűlök neki már régen tervezetten hogy jó lenne leszokni de most jött el az idő.Sok kérdésem lenne amit majd lassan megkérdezték tőletek mert látom hogy itt hozzáértő emberek szívesen válaszolnak, segítenek.Most a porlasztóval kapcsolatban kérdeznék hogy a vaporesso one készűlèkkel melyik kompatibilis,láttam a listát amit Kinga osztott meg,de sajnos nem igazodom el rajta.Segitsèget megkőszőnőm!

5 kedvelés

Szia @Vaperita :blush:

Üdv nálunk, érezd jól magad. :heart:

A listában csoportosítva vannak a porlasztók. Normal, large, massive… és még nem is tudom hogy vannak elnevezve a csoportok. Na, de a lényeg, hogyha megtaláltad a porlasztódat az egyik csoportosításban, akkor az azon belül felaorolt porlasztók jók a tankodba. Kompatibilisek egymással. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia.Üdv​:slightly_smiling_face:
Nem szereted a Gtx saját porlasztóit?

Szia!de igen szeretem csak sajnos nem mindig kapok hozzá!

4 kedvelés

Ha a facén a csoportokban meglátod,hogy Balázs(a vezeték nevét majd privátba),hirdet eladó modokat,tankokat…ő tőle rendeltem mindig bele saját porlasztót.Pár hónapja már nem használom a tankját,de akkor még 800.-ft volt db-ja

3 kedvelés

Köszi ,sejtem kire gondolsz,majd ráírok.majd én is szeretnék másik tankot rá,az az egy bajom vele hogy picit szivárog.

2 kedvelés

A tankot sztem nem pont nála kapod meg kedvező áron​:slightly_smiling_face:Itt is van pl.adok-veszek.
De az akciók vagy mi a neve a posztnak,ott is találsz áruházakat.Van ahova van kódunk,a többihez meg mindig odaírják a tagok,ha vannak akciók.

2 kedvelés

A menüre kattintva találod az Akciók kategóriát, amiről Beatrix írt. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés