Tippek, trükkök! Mire figyelj! 1. rész - Porlasztós okosságok

Eszem nincs​:joy:Úgy is kuka lett volna​:slightly_smiling_face:Ezek max.1 hetesek…amik bírták az elején pl.3 hétig,azok kuka volt

3 kedvelés

de ha jó akkor meg tényleg megéri meg csinálni ezt a főzési dolgot.Meg hányszor lehet ki főzni vajon még az is egy jó kérdés mert ugye ha pl most mondok egy számot 50 szer meg lehet ezt csinálni nem is kell porit venni egy jo pár évig szerintem​:rofl::grinning:

4 kedvelés

Eddig amit hallottam, hogy szétment a vatta az az Aspire porinál történt.

4 kedvelés

Én pár napja áztattam ki és nagyon jól bírja. Második kör volt és körülbelül 70-80 százalékban adja vissza az ízt. :grin:

6 kedvelés

Kinga úgy írta,ha jól emlékszem, hogy egyszer.50 percet főztem.
@Vaperina_Kinga hagyjam a vízben kihülni?Majd utána vegyem ki őket és akkor 24 óra szárítás.Fűtés már nincs.Akkor is elég a 24 óra?És jól emlékszem, hogy a vatták felől erőteljesen előbb bele kell fújni,hogy a nagyja víz kijöjjön?
Állíthatom majd a talpára majd őket?(mert nem értettem,hogy-hogy kellene lenniük​:see_no_evil:)

3 kedvelés

Csak 40 percig. De ne hagyd benne. Fújj bele a kémény felőli resznél. És úgy tedd le, hogy az asszem vörösréz csatlakozó felfelé nézzen.

4 kedvelés

50 perc lett végül,mert elteregettem az időt.
Nem hagytam benne,kiszedtem.
Belefújtam​:slightly_smiling_face:
Hogy tudom úgy letenni,hogy a talpa legyen felül?Jól értelmeztem?Én nem tudom a szakszavakat​:see_no_evil:A talpára állítottam…akkor pont fordítva kellene?

2 pori ok…kettő meshnek elszíneződött a vattája,egy regular meg sztem kuka.A vatta színe is gáz,de a gumi fölött olyan,mintha rozsdás is lenne



2 kedvelés

Azért lenne célszerű fejjel lefelé letenni, mert ahogy @anon40018559 is írta már, a papírtörlő bevonzza a vizet.

A pori mosás nem mai technika. Akkoriban nem volt GTX…

Szerk.: Most nézem ez már nem vörösréz csatlakozós. Nem tudom Beatrix. Ahogy tudod, csináld. Ez már más világ…
De attól még a technika működhet. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ezt most nem értem…akkoriban még nem volt gtx…
Sikerült fordítva megállniuk…elszórakoztam egy darabig,mert a szilviában van nyomott minta és felborultak…de a türelem…terem​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Létezik,hogy a regular rozsdásodott?

Rossz lett a kép,hogy megvágtam,de sztem látszik azért

2 kedvelés

Uuuh tényleg nekem is van pár szépen kiszáradva már :sweat_smile:Az a baj most sajnálnám kiszedni a félig használtat a tankból és egy-két hete már nem használtam​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Persze. Ez a Wish-es? :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Dehogy!
A whis-ről még nem jöttek meg.Onnan a Kizoku-hoz rendeltem.
Ezek valamelyik a fiúk által szeretett shopból vannak​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Na ez nekem nem jött össze :cry:Nem érzékel porlasztót a készülék :cry:Jól felöntöttem liquiddel…ki is kellett öntenem,hogy kiszedjem és a kukába dobtam a porit.

2 kedvelés

Őszintén hetek óta nem láttam a porlasztós tankomat,valószínű a táskámban van vésztartaléknak.Kíváncsiságból a hétvégén majd kihasználom belőle a lötyit és belerakok egy főzött porit.Azért furcsa hogy a tied nem működik ,egy porlasztó azért egyszerű ,mint a faék…Lehet főzés közben elmozdult benne a szál és nem érintkezik ,nem hiszem hogy elpattant a forrás ponton ,annál azért jóval nagyobb hőt kéne kibírnia.

3 kedvelés

Check atomizer…elsőre nem is értettem,hogy miért nem tudom szívni…utána ránéztem a kijelzőre​:cry:

2 kedvelés

A többit nem is próbáltad,csak ezt az egyet?Hogy jó-e azt már szárazon,feltöltés nélkül is mutatja a mod.Bekapcsolod ,rövid tűz gomb és látod az ellenállás értéket,ha van.

3 kedvelés

Ez eszembe sem jutott…a többit még nem próbáltam

2 kedvelés

Helyzetjelentés!
5 porlasztóból 2 használható.
Annyi csak,hogy a 0.8-asra 0.9-et és az 1.2-re 1.3-at ír a gtx.
A többit nem ismeri fel.

5 kedvelés

Nem mindegyiket lehet kimostni. Régen kevés olyan márka volt amit nem lehetett kimosni. Sajnálom. Nem akartam senkit félrevezetni. Hamarosan javítom a cikket!

3 kedvelés