Ti milyen jovot lattok az eldobhato cigiknek? (Nem elf bar)

Akkor másképp a földnek van egy bazi nagy bioszfréraja amibe nem férünk lassan bele és jön olyan gyors evolúciós lépcső(mikro organizmus vagy alacsony számú nemzedék allati felylődés embereknél, álatoknál nem scifi) kilök belőle kiírt levált stb…
Amúgy az elmúlt 250 év allat több evolúciós változáson ment át az ember mint fizikum és intelligencia szintén . A Z generáció meg visszafejlődik

1 kedvelés

Ezt kifejteni, kommentelni egy másik topic szerintem :wink:

A jövő miatt “Ne esettek pánikba”! A boldogság elméleti megoldása már réges rég készen áll, még ha sántít is egy kicsit :wink::

5 kedvelés

Biztos ami biztos, nálam mindig van törölköző :smiley:

Ketté vágom az agyam én is ha meg tudom az igazságot :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Nem mellesleg a sok liquides flaska itt is itt van.

És a petpalack? Én üvegben tárolom de ha műanyagban,azt "én személy szerint újrahasznosítom :stuck_out_tongue_winking_eye:és abban nincs elektronikai hulladék mint ezekben a szarokban !
Ha kiszámolod a múltkori képen összeadod összegben majdnem kijön belőle egy high end kazán,és az megmarad nem pedig a kukában végzi :blush:
Az energiaital is azért lenne ugye,de annyi esze egyiknek sincs hogy a kukába dobja annyi energiája már nincs !

4 kedvelés

Ha nagyban érlelek 0.5l üveg kicsiben gyógyszeresüveg. A BM jóvoltából meg 30ml flakiban hurcolok kivéve ha munkába viszem érlelni akkor 110ml flakon. Nincs hulladék nincs sírás :+1:

3 kedvelés

Ne értsen félre senki nem vagyok öko,meg környezetvédő csak simán hülye.
Tudom ezt könnyű eldugni a táskába ,kistatyóba szülő,tanár bárki elől.
De az én gyerekeim ne kövessék az apjuk “példáját” ! Nincs bajom a huszonévnyi cigaretázástól :crossed_fingers:de ha kérik, inkább adok nekik egy-egy szettet mint hogy cigizzenek.
Ez meg egy felkapott fiatalok elleni merénylet eredménye !
A dohánybiznisz meg pörög mint az állat mert az hú de klassz pénzt hoz az állambácsinak holott utána kell olvasni mennyi ember halálát okozza az a rohadt cigaretta !
Köszönöm !!! Ok rendben.

5 kedvelés