The Fuu Fuug Life - S'Croc


The Fuu Fuug Life - S’Croc

10ml aroma

Származási hely: Franciaország

Keverési arány: 15%

A The Fuu márka az egyik legismertebb francia gyártóként ismert a Vape világában. A Fuug Life széria különleges aromákat kínál, és a S’Croc is ezek közé tartozik. „Olvadó fánk, melynek savassága megvilágosítja a zöldalma kompót édességét”. Igazából az alma töltelék, ami leginkább megfogott az aroma választásában, mivel ilyen fánkot még nem kóstoltam.

Illatát tekintve a zöldalma savanykás illata azonosítható be azonnal, valamint egy sültes tészta, amit valóban nevezhetünk akár fánknak is. Nem túl tolakodó egyik illat sem, viszont érezhető hogy az alma lesz a vezérfonál a termékben.

Az első keveréssel a 15%-os arányt követtem, de a kóstolásnál sajnos elég gyenge ízeket produkált. Változtatva a számokon, 20%-ra felhúzva az aromát, már kielégítő lett a kész liquid, ami be is bizonyosodott a későbbi kóstolásnál. Tehát nyugodttan kezdhetitek a 20%-os keveréssel.

A zöld alma íze frissítő és élénk, jellemzően savanykás és éles. Kellemesen van felerősítve és finomítva, hogy a lehető legautentikusabb élményt nyújtsa. Ez szerintem nagyon jól sikerült a gyártónak. Nem mondanám „kompót”-nak, mivel frissen, élénken, valamint kellő savassággal van jelen. A fánk leginkább a kifújáskor érezhető, egy kicsit a háttérbe szorulva alapozza meg az ízt, mivel ettől kerekedik ki a desszertes gőz élmény. Porcukros és sültes élményt vonultat fel, mely egy enyhe édesítést kölcsönöz a tésztánknak. Ettől függetlenül a gőzölés után, inkább egy savanykásabb íz marad a szánkban, amitől nehéz eldönteni, hogy egy alma töltelékes fánkról vagy alma darabkák fánk morzsával, vagy egy almás süteményről lenne-e szó:blush:.

Összesítés: A gyümölcs finom, szépen kiemelték a zöldalma savasságát, a tészta hozza a fánk ízét, porcukrosan, mintha barna cukorral hintették volna meg. Azonban ha szeretném magát a kész süteményt elképzelni magamban, nem igazán tudom hova rakni a hozzá valókat, hogy is nézhet ki ez az alkotás a valóságban.

16 kedvelés