KTS – Life


KTS – Life

Gyártó: Horvát

Kiszerelés: 10ml aroma

Ajánlott keverési arány: 10%

A KTS Gothic sorozatból már volt egy íz, amit volt szerencsém tesztelni a „Love” aromát, ami azóta is nagy kedvenc lett nálam. A „Life” egy sok finomsággal telepakolt aroma, amiben a friss érett banánt tejszínnel és csonthéjas magvakkal a háttérben vonultat fel a gyártó. A leírást olvasva egy kicsit féltem a magvaktól, mivel el nem tudtam képzelni milyen ízeket kaphatok például egy szilva vagy egy barackmagtól. A „Love” aromából kiindulva, mivel azt 12%-ban kevertem, ebben az esetben is ezt a százalékot használtam, ami egy picivel erősebb ízeket hozott, de még a határokon belül marad az arány. Kibontás után nagyon kellemes tejszínes banán illatot érezni, ami magában is jó lenne a magvak nélkül is. Beszíváskor marad a banán és a tejszín, kifújáskor pedig hozzácsapódik az az érdekes íz, ami a „csonthéjas magvak” megnevezést kapta. Na, a banán valóban egy érett verzió, a tejszín pedig krémessé teszi azt. Mondhatnám egy tökéletes banán turmix. Ott van a tejszín a banán hata mögött és tökéletesen kihozza az ízét. A csonthéjas magvak… Itt egy kicsit bajban vagyok, mert nem igazán tudom. hogy milyen az. Régebben ettem barackmagot, gondoltam valami olyan lehet. Annyira különleges ízt tár elénk, mintha valami gyümölcsös, magvas reggeli kekszet rágcsálnánk, de mégse :grin:. Talán a müzli szeletre hasonlít a magvas íze. Az ízek összhangban vannak, pont annyira erősek. mint ahogy azt elvártam. Ha engem kérdeztek, megéri a pénzét, nálam hozta a minőséget a horvát gyártó, amit szívesen ajánlok más gyümölcs és desszert íz kedvelőknek is.

A terméket Gumikacsa Vaperina felhasználótól kaptam tesztelésre, amit köszönök neki és kívánom, tartsa meg a jó szokását valamint az ízlését, hogy ilyen finom aromákkal rukkol elő.

6 kedvelés

Szimpi…a Love bejött…pg többlet, 8 %. :+1:

1 kedvelés

Örülök, hogy összejött a teszt :smiley:
A 12% szerintem már picit sok is belőle, de mindenképpen kipróbálásra érdemes íz. Van annyira egyedi, mint a Love a maga vaníliás-citrusos kombójával. A csonthéjasokat én se tudtam igazán hova tenni, de épp csak valahol háttérben bújkál, a piszok finom tejszínes banán viszi el a hátán a levest.
Egyébként érdekes, frissen keverve a banán is ‘friss’ (nem zöld!), 7-10 nap alatt érik meg :grin:
De az tuti, hogy már bontáskor baromi finom illata van…

2 kedvelés

A csonthéjas magvakat nem kell túlgondolni. Dió, mogyoró, mandula és egyéb… csonthéjas magvak :sweat_smile:

Ezekből egyik se érezhető, azért is gondoltam másra.

1 kedvelés

Az még mindig jobb, mint az Aldis 3 nap után :grin:
Tejszín mennyire dominál? Mert ha aLove az citromos joghurt, akkor ez remélem banánturmix.

Benne rekedhettek a csonthéjban :roll_eyes:

A 12%-os keverést a 80/20 alaplè miatt használtam.

Érezhető a tejszín, viszont a jobbik fajtából. Hasonlít a banán turmixhoz

Inkább tejszínes banánnak cimkézném, fele-fele, nem nyomja el egyik a másikat( vagy édes banános tejszínnek?). Kifújáskor nyomokban… nemtudommi. Ez benne a ‘csonthéjas’, picit mogyoró,picit napraforgó- tán ez a müzliszelet elég korrekt körülírás, de nagyon rendben van az összképet tekintve.
A Love nem joghurt, vanília-citrus nagggyon eltalált kombi. Első rendelésnél attól fáztam is picit, milyen lesz, de felkerült az örök kedvenc listára. Mind a kettő:grin:
(A Love érzékeny a hőmérsékletre, ha túl sok a teljesítmény a vanília szúrós-kaparóssá válik benne, de azt is kár kihagyni!!)

Mind a kettő 5-6 éve bevált aroma nálam, és nem is nagyon tudnék hasonlót mondani ezekhez. A Love-Life párosra igaz: nincs ehhez fogható:drooling_face::drooling_face:
(ha valaki tud, javítson ki, mert a beszerzés egyre nehézkesebb sajnos :disappointed_relieved:)

3 kedvelés

Talán a krémtúró jobb kifejezés. De én ilyesminek érzem. Isteni jó :+1: Az nem is baj, ha TH-s :slightly_smiling_face: még Dvarw-ból is odavág :grin: kell próbálnom ezt a banánost is majd.

1 kedvelés

Sajnos igen, elég nehézkes lett a beszerzés, a Sombrero vonal is eltűnt pedig voltak jó ízek közöttük. A szerbeknél van de nem szállítanak hozzánk