Decadent - Apple Strudel

Apple-Strudel-e-liquid-concentrate-600x600
Decadent - Apple Strudel
Kiszerelés: 10 ml aroma
Gyártó: Anglia
Ajánlott keverési arány: 10-20%
Setup: Single Dl RTA, 24W, 15%-os keverés, 70 VG-30PG alaplével.
A gyártó által mellékelt leírás szerint, egy fanyar almás fejjegyekből álló vajas pite, meghintve édes fahéjas cukorral. A betyár mindenit, hogy ez milyen jól hangzik! Lóg a nyelvem, csorog a nyálam, ezt azonnal meg kell gőzölni. Az illata, mintha most vették volna ki a sütőből az almát. Beszíváskor azonnal az alma tolakszik az első helyre, majd a háta mögött ott dübörög a pite is. Szó szerint mintha tolná előre az almát. Kifújáskor az az alma már legyengül, viszont megjelenik a fahéjas cukor a pitével kézen fogva. Ez már egy parádés ízorgia ahogy felvezetik egymást az ízek. Még azt a kissé megsült pite szélét is érezni benne, amiben az alma is megsült. Egyszerűen előhozza azt az érzést, mint amikor már kihűlt a pite és falatozol belőle. Nem túl édes, nem túl fahéjas, minden ott van, aminek benne kell lennie. Egyik íz sem kerekedik feljebb a másik felett, kiérezhető benne minden alkotó. Gőzöltem már két-három fajta almás pitét, de ez veri az összest. Lehetne róla regéket írni, de nem teszem, mivel ezt gőzölni és élvezni kell.
Aki szereti az almás pitét, és van rá lehetősége beszerezni, mivel a mi kis hazánkban nem kapható, akkor az ne habozzon, nem fog csalódást okozni ez a finom desszert íz.

5 kedvelés

Nekem ennek a márkának a “Hill Town” nevű dohányízű aromája tetszik…ami azért nagy szó mert nem használok aromás liquideket mivel semmi nem jön be. Sajnos nem kapható az EU-ban.
Ha legközelebb rendelsz és van Hill Town akkor beszállnék én is 50ml-rel vagy ha EUn belüli akkor linkelhetnéd a shop-ot.

Szia, EU-n belül nem kapni sajna, én a gyártótól kaptam az aromákat tesztelésre. Ígérte az Angol kontakt hogy kapok engedményt és be tudok szerezni jóval olcsóbban. Szólok ha rendelek.

1 kedvelés

Ezért hálás lennék…köszi.

1 kedvelés