Imperia Shark Attack - Royal Strudel

prichut-imperia-shark-attack-shake-and-vape-10ml-royal-strudel-2
Imperia Shark Attack - Royal Strudel
Kiszerelés: 10ml aroma 60ml Chubby Gorilla flakonban

A cseh gyártó Shark Attack vonalából hoztam egy trendi ízt, ami a neve alapján egy almás pite lenne. Aztán majd kiderül a teszt végére hogy valóban az-e vagy mégse. 80VG-20Pg alapba kevertem, majd egy hetet vártam vele, és ez elégnek bizonyult a beérésnek. Felbontás után intenzív alma és fahéj illatot lehet érezni, ami tökéletesen kielégíti az almás pite utáni vágyamat. Az ízekre rámondhatjuk, hogy az ami, viszont mégis csak a közép kategóriába sorolnám. Mondom is, hogy miért. Az alma egy zöld alma, ami végig nyomja magát a gőzölésben. Ezzel nincs is gond mivel egy almás pitéről van szó. A fahéj szinte bele van keverve az almába, nem túl erős, szerintem pont jó. A pitét itt alig érezni, de a jó hír hogy van benne, viszont szerintem az alma nagyon elnyomja. Egy kicsit olyan érzésem van mintha az az aroma egy „reszelt alma fahéjjal” íz lenne. Ott van az a pite dolog, de ha az almát és a fahéjjt kivennénk belőle nem biztos, hogy meg tudnám mondani, hogy mit is gőzölök. Pár szívás után, szinte érezni a zöld alma kicsit kesernyés héját, ami teljesen vissza adja a gyümölcs eredeti ízét. Van aki szereti ezt, van aki nem. Engem egy idő után már kissé zavart. Édesnek édes, de lehetett volna még édesebbre csinálni, ha már egy pitét gőzölgetünk. Ettől függetlenül rá lehet mondani, hogy ez az, aminek árulják, viszont én inkább egy fitnesz almás és fahéjas édességnek mondanám. Összeségében mégis úgy érzem, hogy heti két alkalomra jónak tűnhet nálam, ha egy almás csemegét szeretnék pöfékelni.

4 kedvelés