The Captain's Juice – Morey


The Captain’s Juice – Morey

Gyártó: The Captain’s Juice /MG Vape, Franciaország

A juicyvapour oldalát böngészve találtam rá erre a számomra ismeretlen márkára, ami egy banános krém és ropogós sütemény keverékét kínálja. A gyártó oldalát meglátogatva láttam, hogy nagyon széles termékválasztékkal rendelkezik, ahol mindenki megtalálhatja a neki megfelelő ízprofilú terméket, legyen az gyümölcsös, desszert vagy dohányos. A „Morey” a The Captain’s Juice sorozat egyik tagja, aminek valószínűleg egy kalózhajó a nevét takarja. Visszatérve a termékre, egy 10ml nikotinsó verziót kaptam, amit természetesen pod rendszerben teszteltem.

Az illatában egyértelműen kirajzolódik a banán és a frissen sült sütemény csábító illata. Erőteljes és mindkét íz tökéletesen kivehető benne, le se tagadhatná a desszertes mivoltát.

Az ízek az illatához képest még jobban ki vannak hangsúlyozva, viszont az egyensúlyt megtartva nem lesz uralkodó egyik íz sem a másik felett. A banán krémes, gazdagon és kielégítően hozza a gyümölcs ízét, valóban egy gyümölcs krém, vagy pép érzést kelti a gőzölésben. A tészta mely igencsak jól megsült formában jön le, mintha most vették volna ki a sütőből. Kissé füstös, már-már megpirult állapotban, de nem égetten​:blush:, igazi desszert ízt produkálva édesíti meg a gőzt belélegzés és kifújás közben. Első használatkor az jutott eszembe „na, ez jól megsült tészta”. Kicsit soknak éreztem a sültes ízt, de a további használat után, úgymond rávezetett a termék arra, hogy „ennek ilyennek kell lennie”, hiszen a kapitány most vette ki a sütőből, még meleg benne a banán is​:blush:, egyszóval: így van ez jól!

A többi „hajót” elnézve nem ez lesz az első és egyben utolsó ízteszt a gyártó kapitányától, mivel látok még érdekes ízeket például: sajttorta, karamell és mogyoróvaj ízesítéssel valamint dohány, vanília, karamell és mogyoró ízesítésű variációkat is.

11 kedvelés

Életem legfinomabb rácsos almás tepsise jutott eszembe.
Az úgy készül, hogy amikor már majdnem kész, “na még 5 perc” csatakiáltással otthagyod a sütőben, és elmész autóval egy pár km-re rokonokhoz ebédre. Majd amikor megetted a levest, hirtelen a homlokodra csapsz… :joy:

5 kedvelés