The AISU Tokyo Series - Pink Raspberry Lemonade


The AISU Tokyo Series - Pink Raspberry Lemonade

Származási ország: Anglia

„Nyári koktél”

Talán nem most van itt az ideje, hogy egy nyári ízt mutassak be nektek, de képtelen voltam ellenállni ennek a málnás limonádénak, ami a pezsgés és az intenzív ízek gőzölésébe repít el minket.

Jelen esetben nem egy málna limonádéról van szó, mint azt több helyen is láttam képeken, hanem egy limonádéról, amibe bele dobtak pár savanykás málna darabot és ebből adódóan a limonádé lesz a vezér egyéniség a málna pedig ad egy kis + gyümölcsösséget, ami enyhén savassá teszi a koktélunkat. Minden egyes beszívásnál a gyümölcsök és citrusfélék lélegzetelállítóan édes-savanyú keverékét tárja elénk, frissítő-hűsítő lecsengéssel. A hűsítést nem mondanám erősnek, éppen csak egy pár kocka jég, ami egy extra lendületet ad a gyümölcsöknek. Az én skálámon 10/4 erősségű eredményt hozott. A szódás pezsgés, ami hozzájárul a limonádé hitelesnek mondható ízéhez, néha meg-megcsípi a nyelvünk végét, ami a gyümölcsök savasságával erős és intenzív ízeket gerjeszt a szánkban. Nem szokásom az összehasonlítás, de aki ismeri és szereti a „Riot Squad” ízeit, az ebben a termékben sem fog csalódni, mivel igen sok közös nevező található a két márka termékeikben. Finom és gyümölcsökkel teli limonádét kapunk, viszont 20-30ml elfogyasztása után nem árt ránézni a tekerésre, porlasztóra, mivel harapós és könnyen bekoszolgatja azt.

7 kedvelés