Bombo Wailani Juice - Pink Berries

Szerintem a Bombo-t senkinek nem kell bemutatnom. A gyümis oldalról szerettem volna első tesztként írni pár sort.

40 ml aroma érkezik 120 ml flakonban (van belőle 20/60 is), 5-15 nap érlelési időt írnak neki.

Az íze és illata fenomenális és nagyon intenzív. Amit nem láttam a shopok leírásában, hogy hűsítős, nem is kicsit. Az első slukkoknál lefagyott az agyam is.

Az íze. Tényleg benne van az eper a málna és a ribizli. Beszíváskor az egészen savanykás ribizli íz, néha volt az a citromba harapós arckifejezés, majd a torok lefagy, kifújáskor és utána pedig elönti a szájat az édes eper és málna kombója.

Az illata. Nagyon édes eper-málna illata van és nagyon erős, délután a kocsiban elpöfékelt pár slukk illata még másnap is érződött. Az asztalra lerakott készülékből is érezni a finom illatokat.

Egyetlen rossz dolgot tapasztaltam vele, eléggé kokszol.

Összegzés: Számomra nagyon tetszett a savanyú és édes ízkombó a hűsítéssel együtt is. Bekerül a rendelek meg belőle dobozba. Porlasztós készülékekbe nem ajánlom, gyorsan hazavágja az amúgy se olcsó porlasztókat.

17 kedvelés

Szia!

Ha még nem próbáltad, akkor próbáld ki, persze ha szereted a sárgadinnyést is, az még hűvösebb :cold_face:.

Nekem ez a pár ami ízlik, végig próbáltam az összes Wailani Juice-t, de cserélni kell a vattát, vagy porlasztót sűrűn, de ha a HealthCabin vagy a Sourcemore oldalon vásárolunk akkor jó árban kapunk, belefér.



Dohányosba, meg ez ami nekem ízlett, a vajkaramella ott van, és a dohányíz is jó

Ezt még nem próbáltam, de azt írják, hogy finom.

8 kedvelés

Szia
A suprákat próbáltam, a sima reserve-ből minden rendeléskor veszek egyet. A sárgadinyéset bevallom nem mertem. Eddig 2x rendeltem sárgadinyés lötyit (más márka) de azok a kukában végezték. De majd kipróbálom.

3 kedvelés

Próbád ki, szerintem ízleni fog, a hűsítése viszont 2x-3x intenzívebb mint a pink berries-nek.

3 kedvelés