Teslacigs Poker 218W - Egy nagy falat tökéletesség

Néhány hét várakozás után, amint Hollandiába ért a csomagom, a DPD gondoskodott róla, hogy 3 nap alatt megkapjam a Tesla Pokerem. Unborítéking…

A csomag…

Ahogy tanult kollegàm sikította, open the close! :wink::rofl:

Csak ami kell, semmi más…

Ennyi az egész…

És kész!


Megosztó forma, megosztó design… De a súlya egyáltalán nem vészes, kicsi is, tökéletesen kézreáll mindene, így aztán ennyiért tényleg egy nagy falat tökéletesség! :wink:

20 kedvelés

Most érkezett, de már a HealtCabin-t nézi. :sweat_smile:

Lelj benne sok örömet! Használd egészséggel. :heart::smiling_face_with_three_hearts: Volt pár Tesla modom, ha kérdésed van szólj nyugodtan. Amúgy be van kapcsolva az előfűtés. Ha tudsz róla akkor nem szóltam. :smiling_face_with_three_hearts:

7 kedvelés

Köszi Kinga! :smiling_face_with_three_hearts: Nézni még szabad… Asszem :wink:

Igen, én toltam rá az előfűtést ellenőrzésként. Már nekem is két Tesla figyel a készletben, ha nem boldogulok velük, visítok :wink:

6 kedvelés

Jajj,de cíp!Használjátok egészséggel :heart::wink:

4 kedvelés

Köszikösziköszi!!! :wink:

4 kedvelés

gratula hozzá:wink::slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nem tudtam, hogy másik is van. Vagy talán nem figyeltem eléggé. :confused::thinking:

5 kedvelés

Gratulálok hozzá! Használjátok egészséggel! :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszi Szabolcs! :wink:

5 kedvelés

Köszönöm ZolI! :wink: :blush:

3 kedvelés

Köszönöm!!! :wink:

3 kedvelés

Látom jó helye van a Revolvernek​:+1:

3 kedvelés

Bezony, nagy kedvenc!!! :+1:

3 kedvelés

Gratulálok hozzá,nagyon fura a szinösszeállítása mégis az összkép nagyon bejövős és kérdés mi van a palackban csak nem a Daemon nevezetű cuccos,szinre arra tippelnék?:thinking::v:

3 kedvelés

Köszi Szilárdom!!!

2 kedvelés

Nagyon csecse :heart_eyes:
Fini gőzőket vele!

3 kedvelés

Köszönöm szépen! :wink:

3 kedvelés

Én nem ekkora dunsztosüveggel használom, de jó az is. Hol kell előfűteni? Magyar nyelvű blabla nincs hozzá. Az inglisben nem olvastam sehol preheatinget. Vagy nem tudok ovasni, vagy nagyon töröm az angolt.

1 kedvelés

Az előfűtés állapotát balra lent találod: Soft, Norm, Hard és van egy User beállítás is. 3 Klikk a tűzgombon és az alsó két gombbal odanavigálsz, kiválasztod a tűzgombbal ha jól emlékszem. :no_smoking:Only vaping!

1 kedvelés

Addig értem, hogy lágy, normális, vagy kemény, de mikor fűt elő? A hard? A menüt értem, inglisül is ugatok kicsit,de az észjárásukat nem értem. Pláne, ha azok az angolul beszélő egyének kínaiak. (Shenzen city, Guangdong Province, China)

1 kedvelés