Teslacigs Poker 218W - Egy nagy falat tökéletesség

Szia!

Az “előfűtés” jelen esetben rossz kifejezés (de ennél jobbat senki sem tudott kitalálni helyette), mert ténylegesen ilyen nincs benne. A fűtés (tüzelés) első pár tized másodpercéről van szó. Tegyük fel, hogy hard-ra állítod 12 watton. A chip a tűzgomb megnyomása pillanatában a “hard” beállítás miatt ráad a tekerésre 14 wattot, de csak tized másodpercekre, ezután az általad megjelölt 12 wattot enged ki. A számokat hasraütésre írtam, az érthetőségre helyeztem a hangsúlyt.

Az egésznek az a gyakorlati jelentősége, hogy a nagyobb fémtömegű tekerések hőfelfutási idejét lecsökkenti, így a tekerések hamarabb elérik az üzemi hőmérsékletet, élvezetesebbek lesznek a slukkok.

További szép napot, kellemes gőzölést!

5 kedvelés

Írtam egy oldal értékelést, de sajnos nem jöttem rá, hogy a számítógépen melyik gomb véletlen benyomása az, ami töröl mindent, amit eddig írtam. Mérges vagyok. majd legközelebb megpróbálom újra. Vannak szép dolgok, amiket tud, és vannak hátrányok is, például leszedi a nadrágom, olyan nehéz, nem számolja a tűzgomb benyomásokat, és a kínaiak trehányul rakták össze, az amúgy kiválóan megtervezett, és kitűnő anyagokból álló készüléket. De nem sorolom, akit érint, az privátban megkérdezi. Miután én precízen, és jól összeraktam, bízom benne ez lesz a leghosszabb életű készülékem, minekutána mára már másom sem maradt, csak ez.

1 kedvelés